ICUاخبـــار زرند / زرند نــیوز : ضمن مراسمی با حضور مدیر عامل سازمان تامین اجتمایی بخش ای سی یو بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) شهرستان زرند افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
 سید تقی نوربخش روز پنج شنبه  در حاشیه افتتاح  بخش ICU بیمارستان تامین اجتماعی زرند اظهار داشت این بیمارستان از نظر اعتبار بخشی  یکی از بهترین بیمارستانهای سازمان تامین اجتماعی است و با توجه به اینکه در شهرستان زرند بخش ICU وجود نداشت با بهره برداری از این بخش ۴ تخت  در واقع حلقه خدماتی این بیمارسنان را تکمیل کرد  وامیدوارم که موجب رفاه حال مردم  شهرستان باشد.
دکتر نوربخش از بخشهای مختلف این بیمارستان بازدید واز بیماران عیادت کرد.
دکتر نوربخش در رابطه با وضعیت بیمه خبر نگاران و هنرمندان  گفت بیمه خبر نگاران و هنرمندان جز بیمه توافقی است که هم اکنون تحت پوشش سازمان قرار دارند وسهم کارفرمایی شان را طبیعتا باید از محل بودجه های عمومی و هدفمندی داده شود . هر مقدار داده شود می توانند تحت پوشش باشند و اگر هم در واقع مشکلاتی هم وجود داشته باشه در رابطه با پراخت حق بیمه کارفرمایی طبیعتا مثل هر سازمان بیمه گر دیگری نمیتوانند تحت پوشش باشند .البته در این راستا مذاکراتی جدی هم با وزارت ارشاد انجام شده و هم با نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم مذاکراتی انجام شده که انشاالله در سال اینده در ردیفهای بودجه قرار بگیرد .
دکتر هاشمی رئیس بیمارستان امام علی (ع) زرند هم گفت این بخش با زیر بنا ۲۰۰ متر مربع وبا هزینه ۸ میلیارد ریال و ۴ تخت فعال مجهز به تجهیزات روز در مدت زمان یک سال راه اندازی شده است و از این پس بیماران ICU نیاز به اعزام  مرکز استان نیست .
بیمارستان ۱۶۰ تختوابی تامین اجتماعی زرند با زیر بنا ۱۸ هزار متر مربع در زمینی به مساحت ۶۶ هزار متر مربع احداث شده است که هم اکنون بخشهای اورزانس،داخلی ،جراحی عمومی،جراحی زنان و زایمان ،اطفال ،نوزادان ،CCU،اطاق عمل ،زایشگاه ،ICU را داراست و روزانه بیش از ۵۰۰ بیمار مراجعه کننده ویزیت میشوند .
وی گفت این بیمارستان دارای نشان رتبه یک عالی از وزارت بهداشت و درمان می باشد .
بیمارستان تامین اجتماعی زرند بیماران شهرستانهای زرند ، راور و کوهبنان را تحت پوشش قرار می دهد.
‘گفتنی است نیمی از جمعیت  ۱۳۰ هزار نفری شهرستان زرند تحت پوشش تامین اجتماعی هستند .
در مراسم یاد شده امیری نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان ،فرماندار و معاون فرماندار ،جمعی از پزشکان حضور داشتند .
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :