اخبـــار زرند / زرند نــیوز : در این مراسم  که  امام جمعه ،فرماندار ،دادستان ،فرمانده سپاه ، جمعی از خانواده های معظم شهدا ،جانبازان و ایثارگران ،نیروهای نظامی و انتظامی  و بسیجیان حضور داشتند .
شرکت کنندگان از محل میدان فرمانداری  تا  جلوی بازار  با فریادهای کوبنده مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، اوج بصیرت خود را به نمایش گذاشتند.
حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه  زرند با گرامیداشت ۹ دی به تبیین ابعاد قیام مردم در روز نه دی و رسوا شدن چهره فتنه گران پرداخت و افزود: ۹ دی که سالروز خلق حماسه و نشان دادن بصیرت از سوی مردم انقلابی ایران اسلامی بود در سال ۸۸ آتش فتنه‌گران را خاموش و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و فتنه‌گران داخلی زدند.
وی بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) فرمودند که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد اظهار داشت : دشمنان انقلاب و اسلام ساکت ننشسته اند و دنبال توطعه هستند. لذا باید تحت فرمان ولایت فقیه توطعه های دشمنان را خنثی و نقش بر اب کرد .
در فتنه ۸۸  بیش از ۸۵ درصد از مردم در انتخابات شرکت کردند که افرادی به بهانه تقلب فتنه ایجاد کردند تا ارمانهای امام (ره) و شهدا را پایمال کنند اما به برکت خون شهدا و تدابیر رهبر معظم انقلاب توطعه انان نقش بر اب شد .
امام جمعه زرند در ادامه با اشاره به انتخابات ۷ اسفند جاری گفت: مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان زرند با حضور پرشور خود در این صحنه انتخابات بار دیگر مشت محکمی بر چهره پلید فتنه گران خواهند زد.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :