اخبـــار زرند / زرند نــیوز : حبیب الله خنجری به مناسبت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت پیامی را به شرح ذیل صادر کردند .
در این پیام آمده است:
نهم دی یاد آور حماسه هوشیاری و بیداری ملت بزرگوار و انقلابی ایران اسلامی و بیانگر اقتدار رهبری و بصیرت انقلابی مردم ایران است.
“مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.” مقام معظم رهبری
در این روز باردیگر شاهد تجدید بیعت تاریخی مردم متدین و با بصیرت ایران با ولایت، امام و ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی بودیم .
روزی که مردم به فتنه گران و دشمنان نظام نشان دادند که پیوند بین شهداء،انقلاب و رهبری پیوندی ناگسستنی است وعشق و علاقه خود را به امام رهبری نشان دادند وطومار بی حرمتی و فتنه ها را را در هم پیچیدند.
این حماسه بزرگ سند پر افتخار اقتدار نظام و مردمی بودن جمهوری اسلامی ایران و یکی از یوم الله های با شکوه انقلاب اسلامی است.اینجانب ضمن گرامیداشت یوم الله نهم دی ماه ،روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، همراه  با مردم شریف و ولایت مدار زرند  تجدید بیعت خود را با آرمانهای  امام راحل عظیم الشان (ره) ، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام می نمایم
امیدوارم امسال نیز همچون سالهای گذشته مسئولین، روحانیت معزز، کارکنان ادارات ونهاد‌ها، دانشجویان و دانشگاهیان، اصناف و بازاریان، و سایر اقشار مردم با حضور گسترده و باشکوه خود در تجمع بزرگ نهم دیماه با به نمایش گذاشتن عزت و اقتدار، بصیرت و ولایت مداری خود با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، تجدید میثاق کنند.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :