اعضاء شورای تأمین شهرستان زرند با حضور در ستاد انتخابات این شهرستان از روند فعالیت ها و مراحل ثبت نام کاندیداها بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این بازدید فرماندار زرند گفت: ثبت نام از دواطلبین انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز شنبه ۲۸ آذر ماه تا پایان روز جمعه چهارم دی ماه سال جاری، به مدت ۷ روز انجام خواهد شد.

رئیس شورای تأمین شهرستان زرند با اعلام اینکه ستاد انتخابات شهرستان از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ عصر آماده پذیرش و ثبت نام از داوطلبین می باشد، تصریح کرد: تا کنون سه نفر با مراجعه به این ستاد جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند.

خنجری به اجرای برنامه ها و عمل به وظایف طبق مقررات و روزشمار وزارت کشور اشاره کرد و گفت: خدمت رسانی و حرکت در مسیر قانون را باید همواره مد نظر داشته باشیم و خواستار پیگیری جدی امور محوله توسط هر یک از اعضای محترم ستاد انتخابات و شورای تأمین شهرستان شد.

شایان ذکر است سید مهدی قویدل دادستان، سرهنگ چوگانی فرمانده نیروی انتظامی، سرهنگ زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، مختاری رئیس حراست فرمانداری نیز در این دیدار فرماندار زرند را همراهی کردند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :