اخبـــار زرند / زرند نــیوز : حسین متصدی مدیر مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند به اتفاق حسن عرب رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تنی چند از مسئولین مجتمع با تعدادی از خانواده های معظم شهداء شهرستان زرند دیدار کردند.

در این دیدار گلستانی مسئول امور فرهنگی مجتمع ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج) باذکر روایتی از پیامبر اکرم (ص) که فرمودند: کسی که در آخر الزمان بر دوستی و محبت ما اهل بیت ثابت قدم بماند خداوند ثواب شهید را به او می دهد گفت: شهداء از ارزش های دنیوی گذشتند و جان خود را در راه خدا اعطاء نمودند.

در ادامه حسین متصدی گفت: اجر خانواده های معظم شهداء کمتر از اجر شهداء نیست وظیفه ما در مقابل شهداء بسیار سنگین است و خانواده های شهداء پرچمدار شهداء هستند.

وی خطاب به خانواده معظم شهداء افزود: شما که راه شهداء را طی می کنید بهترین عاقبت به خیری شامل حال شما خواهد شد و در حال حاضر تمام مسئولیت ها به دوش شما می باشد.

در ادامه حسن عرب اظهار داشت: مقام معظم رهبری از خانواده های شهداء به صورت سر زده بازدید می کنند و ما هم وظیفه داریم که هر از گاهی از خانواده های شهداء سرکشی کنیم و در جریان امورات آنها قرار گیریم.

گفتنی است، در حال حاضر تعداد ۱۰ فرزند شهید ،۳نفر جانباز ، ۲۴ فرزند جانباز و ۱۴ برادر شهید در مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند مشغول به کار می باشند که حضور این عزیزان خود مایه افتخار برای این مجموعه صنعتی می باشد.

در پایان از خانواده های معظم شهداء با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای قدردانی به عمل آمد.

IMG_9273 IMG_9297 IMG_9265 IMG_9271

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :