اخبـــار زرند / زرند نــیوز : جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت ۹ دیماه در دفتر امام جمعه زرند برگزار شد .
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی ‎نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند در این جلسه ضمن تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر ، این روز را روز بسیار بزرگی دانستند و گفتند روایات فراوانی در باب اهمیت این روز آمده است که در برخی از آنها از این روز با نام غدیر دوم یاد شده است .
امام جمعه زرند با استناد به روایت شریف (اراد علیهم کراد علینا و هو علی حد شرک بالله) افزودند که طبق فرمایش خود ائمه ، در عصر غیبت تخلف از فرمان ولی فقیه در حد شرک به خداست که حضرت امام خمینی (ره) بر مبنای همین روایات بنیان نظام جمهوری اسلامی را بنا نهادند . وی تصریح کرد که مترقی ترین اصل در قانون اساسی اصل ولایت فقیه است .
ابراهیمی مردم شهرستان زرند را مردمی ولایتمدار و صاحب بصیرت توصیف کرده و گفتند خط قرمز مردم این شهرستان اصل ولایت فقیه و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری است و خط قرمز نظام و رهبری همان فتنه است .
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند ۹ دی ماه را تجلی بصیرت عاشورایی ملت بزرگ ایران اسلامی دانستند و افزودند مردم در این روز با نظام و رهبری تجدید بیعت نمودند و به صورت خودجوش پا به صحنه گذاشتند و طومار فتنه را برهم پیچیدند و انقلاب اسلامی را از فتنه نجات دادند .
ایشان در پایان خواستار برنامه ریزی دقیقی جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن این روز در شهرستان شدند .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :