اخبـــار زرند / زرند نــیوز : خطیب جمعه زرند در خطبه های نماز این هفته با گرامی داشت ۲۷ آذر سالروز شهادت شهید دکتر محمد مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: وحدت حوزه و دانشگاه یکی از یادگار های ارزشمند حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران است.
وی افزود : آیت الله دکتر مفتح منادی وحدت حوزه ودانشگاه بود که وحدت این دو نهاد مهم آموزشی به عنوان دو بال توسعه همه جانبه کشور محسوب میشود.
حجت الاسلام ابراهیمی  در ادامه ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه ارتش نیجریه  در به شهادت رساندن شیعیان نیجریه و همچنین زخمی و دستگیر شدن شیخ زکزاکی  اظهار داشت: جای تعجب است که این فاجعه از سوی مدعیان و جوامع حقوق بشر محکوم نشده است.چرا مدعیان حقوق بشر در جایی این گونه جنایات را محکوم می کنند و درجایی دیگر سکوت می کنند،و سکوت انان  نشان می دهد که آنان مدعیان حقوق بشر تنها با دروغ پردازی به دنبال اسلام هراسی و شیعه هراسی هستند.
خطیب جمعه زرند با اشاره به حضور سید حسن خمینی  در انتخابات خبرگان رهبری گفت حضور ایشان محترم است و خوب است .اما متاسفانه عده ای قصد سو استفاده از حضور ایشان را دارند و نهایتا قصد زمینه نفوذ استکبار را دارند . دشمنان بدانند که ملت مسلمان ایران اسلامی به هیچ وجه اجازه نفوذ دشمنان را نخواهد داد و در جهت پیشبرد اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت فرامین مقام معظم رهبری از هیچ کوششی فرو گذار نخواهند کرد .
در مراسم نماز جمعه زرند که حجت الاسلام جعفری قائم مقام شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان حضور داشت. نمازگزاران زرندی با سر دادن شعارهایی در حمایت از شیعیان نیجریه ضمن اعلام اعتراض و انزجار خود به عاملان این جنایت وحشیانه ،  همدردی و اتحاد خود را با مردم نیجریه  اعلام داشتند.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :