اخبـــار زرند / زرند نــیوز : طی نشستی با حضور حبیب الله خنجری فرماندار، معاونین، بخشداران و رؤسای ادارات و دستگاه های اجرایی، شورای قشر شهرستان زرند تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این نشست خنجری فرماندار زرند ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول وجود آسیب های اجتماعی در جامعه را عدم کم رنگ شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دانست و تصریح کرد: تمامی جوانب، اهداف و برنامه ها در موضوع احیاء امر به معروف و نهی از منکر به ویژه در مقوله تذکر لسانی باید فراگیر و جهادی باشد.

حبیب الله خنجری تصریح کرد: باید این دو فریضه الهی را ابتدا از خودمان شروع کنیم و برای این منظور شوراهای احیاء امر به معروف و نهی از منکر ادارات گزارش عملکرد خود در جلسات مرتبط و پیش رو ارائه دهند تا بتوانیم آمار دقیق تری نسبت به وضعیت احیاء امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان داشته باشیم.

فرماندار زرند تصریح کرد: بایستی فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود و برای نهادینه کردن این فریضه الهی در جامعه بایستی در امر آموزش و فرهنگ سازی آن بیشتر تلاش کرد.

فرماندار زرند تلاش در راستای نهادینه کردن امر به معروف با هدف جلوگیری از ترویج منکرات در جامعه را امری ضروری دانست و گفت: بهترین مکانی که می توان از آن به عنوان پایه امر به معروف و نهی از منکر نام برد، حلقه های صالحین می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان زرند به بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: باید فرامین مقام معظم رهبری در خصوص سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستور کار ادارات و دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

وی تأکید کرد: ادارات باید اقتصاد مقاومتی و انجام سیاست های مرتبط با آن را به عنوان یک معروف در دستور کار خود قرار دهند.

شایان ذکر است مرور مصوبات جلسه گذشته و ارائه گزارش تعدادی از ادارات پایان بخش این نشست بود.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :