اخبـــار زرند / زرند نــیوز : به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند و همزمان با هفته وقف نشست صمیمی روحانیون و ائمه جمعه و جماعات شهرستان در دفتر امام جمعه زرند برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند ضمن تقدیر و تشکر از مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به سبب برگزاری این نشست صمیمی روحانیون را فرماندهان تربیت و فرهنگ دینی خواندند .

وی با تسلیت ایام رحلت پیامبر اعظم ، امام مجتبی و حضرت رضا گفتند حضرت محمد مایه آرامش و رحمت تمام بشریت است و اخلاق ایشان اخلاق قرآنی می باشد . وی با استناد به روایت نبوی سرآمد اخلاق را گذشت در مقابل ظلم ، صله رحم با کسی که قطع رابطه کرده و اهل عطا و فضل و بخشش بودن انسان در عین محرومیت دانستند و درد مشترک جهان امروز را خشونت و بی اخلاقی خواندند و گفتند که باید اخلاق نبوی سرلوحه و الگوی جامعه قرار گیرد .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند در توصیه به جمع حاضر گفتند که در مساجد جوانان را مورد توجه قرار دهید و با اخلاق نبوی جوانان را به اسلام ناب جذب نمایید .

ابراهیمی با گرامیداشت هفته وقف ، خانواده های شهدا را از پیشتازان وقف در شهرستان برشمرده و افزودند که روحانیت باید مبلغ و مروج این امر پسندیده باشد .

وی در پایان بیانات خود خواستار برنامه ریزی برای عزاداری دهه آخر ماه صفر شده و گفتند که مجالس روضه این دهه با عظمت نیز باید همانند دهه اول محرم برگزار گردند .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :