اخبـــار زرند / زرند نــیوز : حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه مهندس نورالدینی رئیس اداره راه و شهرسازی، حسن زاده بخشدار بخش مرکزی از پروژه های عمرانی راه و شهرسازی زرند بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرائی این پروژه ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این بازدید فرماندار زرند از تخصیص اعتبارات لازم برای ترمیم و اصلاح شبکه های راه شهرستان خبر داد و گفت: تمام تلاش مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان رفع موانع و مشکلات شهروندان و ارائه خدمات مؤثر به این عزیزان می باشد.
حبیب الله خنجری فرماندار زرند با اعلام اینکه قطعه اول باند دوم جاده زرند به مسجد ابوالفضل ظرف یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، گفت: در این طرح بیش از ۵ کیلومتر از این مسیر زیر سازی، پل ریزی و آسفالت شده است.
وی همچنین از احداث باند کند رو گردنه ده علیرضا خبر داد و گفت: در این طرح نیز با تخصیص اعتبار چهل و هشت میلیارد ریالی بیش از سه و نیم کیلومتر از مسیر ایمن سازی و آسفالت خواهد شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان از روکش بیست کیلومتری آسفالت از مسیر مسجد ابوالفضل به سمت راور خبر داد و گفت: این طرح نیز با اعتبار چهل میلیارد ریالی در حال انجام می باشد.
وی بر کیفیت در انجام پروژه‌ها تأکید کرد و گفت: باید کیفیت را به همراه سرعت در پروژه‌ها مد نظر قرار دهیم تا به موفقیت برسیم.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :