اخبـــار زرند / زرند نــیوز : عصر روز دوشنبه دوم آذر ماه ۱۳۹۴ همزمان با هفته بسیج مردم ولایتمدار و شهید پرور دهستان سیریز شاهد افتتاح سالن ورزشی صالحین این دهستان بودند . زمین این سالن از طرف پدر شهید ماشااله ابراهیمی به بسیج اهدا و با اعتبارات نیروی مقاومت بسیج احداث شده است .
در ابتدای این مراسم سرهنگ زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند ضمن تقدیر و تشکر از خانواده های والامقام شهدا بخصوص شهید ماشااله ابراهیمی گفتند بسیج امروز در اوج و بالاترین سطح از اقتدار در جمهوری اسلامی است . ایشان با بیان این موضوع افزودند که تفکر بسیجی مرزهای آبی و خاکی را درنوردیده و در کشورهای اسلامی به تقویت جبهه اسلامی منجر شده است .
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند نیز در بیانات خود بسیج را شجره طیبه ای دانستند که به دست امام بزرگوار غرس شد که اکنون ما شاهد بارور شدن این شجره طیبه هستیم .
ایشان افزودند امام راحل پس از تسخیر لانه جاسوسی با دوراندیشی در ۵ آذر ۵۸ دستور تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی را صادر فرمودند و پس از تشکیل این ارتش بیست میلیونی بود که پیروزیها یکی پس از دیگری در جبهه های نبرد نصیب رزمندگان اسلام می شد . ایشان ضمن تقدیر و تشکر از پدران و مادران شهدا که با گذشت و ایثار فرزندان خود را به جبهه ها فرستادند خاطر نشان نمودند که با همین ایثار و گذشت می توان راه را بر شبیخون فرهنگی دشمن بست و بحمدا… خانواده های شهدا پیش قراولان این عرصه هستند .
وی  در پایان بیانات خود امر به ورزش را امر به معروف دانستند و گفتند انسان برای رویارویی با دشمن به تنی نیرومند نیاز دارد و این با ورزش صحیح به دست می آید .
در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از پدر و برادر شهید ماشااله ابراهیمی که در ساخت این سالن زحمات فراوانی کشیدند تقدیر به عمل آمد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :