اخبـــار زرند / زرند نــیوز : پنجاه و سومین نشست مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای زرند در جوار حرم ملکوتی حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) برگزار شد.
در ادامه روند رو به رشد جلسات و گردهمایی های مدیران روابط عمومی که اتفاق بی نظیری در سطح استان کرمان و به گفته میرزا بابا مطهری نژاد عضو هیئت مدیره و مسئول کمیته نمایندگی ها و دبیر ان در سطح کشور بوده است پنجاه و سومین نشست مدیران روابط عمومی زرند با تکیه بر اصل هم اندیشی با روابط عمومی های تاثیر گذار کشور و بهره گیری از تجارب ارتباطی مراکز بزرگ و تاثیرگذاری چون آستان قدس رضوی در سالن جلسات اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی برگزار شد.
ابتدای این نشست سید علی امیری رئیس کارگروه روابط عمومی های زرند همکاری و هم اندیشی و استفاده از نظرات نخبگان روابط عمومی را از اهداف این انجمن دانست و تصریح کرد: ما سعی داریم به عنوان یک بازوی کمکی برای مدیران ادارات باشیم و مشکلات شهرستان را شناسائی و در راستای برطرف کردن آنها بهترین نظرات را به مدیران ارشد ارائه دهیم .
وی افزود: خراسان رضوی اولین سفر برون استانی ما بوده  که امیدواریم ماحصل این سفر نتایج مثبت برای مدیران روابط عمومی زرند داشته باشد .
احمد هاشم آبادی مدیر کل روابط عمومی آستان قدس رضوی ضمن خیر مقدم به مدیران روابط عمومی ادارات زرند گفت: این اقدام بی نظیر را به فال نیک می گیرم و ایده حضور کارشناسان روابط عمومی که یکی از ایده های موفق و تاثیر گذار است می تواند الگوی مناسبی برای کارشناسان سراسر کشور باشد.
هاشم آبادی مدیر کل روابط استان قدس رضوی آگاهی ،علم و دقت در مسائل ارگان و نهاد را یکی از مهمترین وظایف مدیر روابط عمومی دانست و گفت: ارتباط مستمر روابط عمومی با جامعه و مدیر مربوطه و رساندن نکات مثبت و منفی جامعه به گوش مسئول خود می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات شهروندان باشد
وی تصریح کرد: روابط عمومی ها باید نکات را به روش صحیح به اطلاع مدیران رسانده و از ضایع شدن حق شهروندان جلوگیری نماید که می توان به روش ساده بگوئیم روابط عمومی با حق الناس ارتباط مستقیم دارد .
مدیر کل روابط عمومی آستان قدس رضوی در ادامه ضمن تبریک به اعضاء انجمن روابط عمومی زرند گفت: استمرار این گونه جلسات و پایبند بودن به قوانین های انجمن می تواند شهرها را از بن بستهای خبری و گزارشی خارج نماید .
وی گفت: جای بسی خرسندی است که شهرستان زرند توانسته است انجمن پایدار و فعالیتهای چشمگیری را به شهر زرند ارائه نماید .
هاشم آبادی افزود: جایگاه آستان قدس رضوی از اهمیت بالائی برخوردار است چرا که امام خمینی (ره)بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و بلافاصله حکم تولیت این آستان را صادر می نمایند .
این مقام مسئول گفت: بیش از بیست هزار نفر به صورت مستمر و بیش از۳۰هزار نفر نیز به صورت افتخاری به زائرین امام رئوف خدمات رسانی می کنند .
هاشم آبادی ضمن اشاره به اقدامات انجام گرفته در اداره کل روابط عمومی آستان قدس اظهار داشت: اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی به منظور مستند سازی و در معرض دید قرار دادن فعالیت‌های گسترده این نهاد مذهبی بزرگترین نمایشگاه دائمی مسقف کشور را در سال ۱۳۸۸ افتتاح کرد. مرکز نمایشگاه‌ها و همایش های آستان قدس رضوی از زمان تاسیس تاکنون همواره تلاش کرده است تا با توجه به گستردگی مجموعه آستان قدس رضوی، سطح، حجم و کیفیت فعالیت‌های انجام گرفته در آن در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی را در معرض دید عموم قرار دهد.
بازدید از موزه کتاب، فرش و حضور در موسسه طب سنتی استان خراسان رضوی با مدیریت دکتر کریمی از دیگر برنامه های سفر به استان خراسان رضوی بود.

1

انتهای پیام /
تهیه و تنظیم خبر : مرتضی بخشی

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :