اخبـــار زرند / زرند نــیوز : همزمان با اولین روز از هفته بسیج همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان زرند برگزار شد.
در این برنامه فرهنگی و ورزشی فرماندار ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند ،شهردار و جمعی از مسئولین اجرایی حضور داشتند مسیر خیابان امام خمینی (ره) تا  گلزار شهدای گمنام این شهرستان  را پیاده پیمودند .
13
سرهنگ عبدالمجید زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند با تبریک فراسیدن هفته بسیج افزود: در۵ آذر سال ۵۸ بسیج به فرمان امام خمینی (ره) تاسیس شد  وبه کوری چشم دشمنان امروزبسیج  در بخشهای مختلف راه اندازی  شده است  و با گذشت ۳۶ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی فرهنگ بسیجی در اقشار مختلف مردم ، شجره طیبه بسیج شکل گرفته و بصورت تخصصی درراه دفاع از آرمانهای والای انقلاب اسلامی  و رشد و توسعه کشور تلاش  می کنند و بی‌شک  آزادگی و سربلندی امروز ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف مدیون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای بسیجی و ولایتمدار ایران اسلامی  است.
وی اظهار داشت: حضرت امام (ره) با تدبیری حکیمانه خود نهادی را بنیاد نهادند که ایستادگی در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داد و افتخار حسینی را بیش از پیش نصیب ملت غیور ایران کند. کشورهای اسلامی هم برای دفاع از کشورشان بسیج را تشکیل داده اند . بسیج  و فرهنگ بسیجی در دنیا در حال گسترش است .
اینکه امریکایی ها به خوبی فهمیده اند که بدون حضور ایران نمیتوانند در سوریه دخالتی داشته باشند این خود نشانه اقتدار بسیج است .بسیج زمینه ساز حکومت حضرت ولی عصر عج است .
وی با بیان اینکه  بسیجی تنها به تشکیل پرونده نیست افزود  بسیجی با نگاه بصیرتی که دارد، هرکجا که احساس مسئولیت نماید ، در جهت حمایت از ولایت  و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد میدان می شود  همانطوری که در حماسه ۹ دی  با حضور حماسی خود بساط فتنه گران را برچید ند.
بسیجیان در این برنامه فرهنگی ورزشی با حضور بر سر مزار شهدای گمنام ضمن قرائت فاتحه ، با آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدای انقلاب میثاقی دوباره بستند.
در پایان به قید قرعه به ۸۰ نفر از شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد .
1 2 7 6 5 4 3 14 12 11 10
عکاس: حسین رحمانی
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :