اخبـــار زرند / زرند نــیوز : دیدار مدیر کل بنیاد شهید استان کرمان با فرزندان شهدای شاغل در مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند

مدیر کل بنیاد شهید استان کرمان و هیئت همراه با جمعی از فرزندان شهید شاغل در مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمی که عرب رئیس بنیاد شهید شهرستان زرند و سلطانی مسئول اشتغال زایی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان حضور داشتند، سردار حسنی سعدی در خصوص وضعیت اشتغال فرزندان شهید و جانبازان در استان کرمان آماری را ارائه نمود و از اینکه تعداد ۱۰ فرزند شهید، ۳ جانباز جنگ تحمیلی و۳۱ فرزند جانباز در این مجتمع مشغول به کار می باشند ابراز خرسندی کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان همچنین با اشاره به توان و کارایی فرزندان شهداء افزود: فرزندان شهداء می بایست الگوی مناسبی در محیط های کاری و جامعه باشند.

در ادامه، مهندس متصدی مدیر مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند ضمن تشکر و قدردانی از تشکیل این نشست صمیمی، گفت: ما همه وظیفه خود می دانیم به فرزندان شهداء خدمت کنیم و حتی المقدور گره ای از مشکلات این عزیزان باز کنیم و بر اساس قوانین آنچه در توان هست جهت رفع مشکلات به کار می بندیم.

در پایان این دیدار از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان لوح سپاس و قرآن نفیسی به عنوان هدیه به فرزندان شهداء اهداء گردید.

IMG_8852 IMG_8858 IMG_8863 IMG_8822

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :