اخبـــار زرند / زرند نــیوز : طی نشستی با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،سرهنگ چوگانی فرمانده نیروی انتظامی ،سرگرد زمانی فرمانده پلیس راهور شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات سطح شهر شورای ترافیک شهرستان تشکیل جلسه داد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند فرماندار زرند در این نشست خواستار فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی ترافیک شد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود
حبیب الله خنجری فرماندار زرندخاطر نشان کرد: هدف از تشکیل شورای ترافیک، بررسی معضلات و مشکلات ترافیکی شهرستان است که با همکاری و همفکری لازم بین مسئولان، مشکلات موجود مرتفع خواهد شد.
خنجری در خصوص نقش فرهنگ در کاهش بار ترفیکی گفت و تصریح کرد: بی گمان اقدامات فرهنگی برای رعایت کردن قوانین راهنمایی رانندگی می تواند در کاهش بار ترافیکی و تصادفات شهر موثر باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان از افزایش سرعتگیرهای غیر مجاز در سطح شهر گلایه کرد و گفت: متاسفانه وجود اینگونه سرعتگیرها در بعضی از مواقع خود باعث سانحه می شود که باید در این خصوص نیز با نظر کارشناسان مربوطه انجام گیرد .
وی به پل روگذر مطهر آباد نیز اشاره کرد و گفت: عدم وجود علائم و تابلوهای هشدار دهنده در این مسیر باعث بروز حوادث جبران ناپذیری شده است که در این مورد نیز اداره راه و شهرسازی با نصب علائم هشدار دهنده باید مسیر را ایمن نماید .
شایان ذکر است تشکیل کمیته بررسی مشکلات ترافیکی با حضور نمایندگان شهرداری و پلیس راهور،نصب سرعتگیر استاندار در ورودی روستای ابراهیم آباد ،رفع نقایص دور برگردانهای جاده زرند –کرمان و ایمن سازی محل شیرگاز وآب در معابر اصلی شهر از مصوبات این نشست بود.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :