اخبـــار زرند / زرند نــیوز :  نگارخانه آذرستان شهرستان زرند در نظر دارد کارگاه آموزشی تخصصی کاغذ سازی و خوشنویسی با عنوان((ابروباد)) و حضور اساتید برجسته ی کشوری به صورت یک روزه برگزار نمایید.

به گفته مدیر نگارخانه آذرستان خانم حسن زاده این کارگاه در دو بخش کاغذ سازی و بخش خوشنویسی تشکیل میشود.

در بخش کاغذ سازی استاد سعیدرضا زمزیا فوق ممتاز و مدرس انجمن خوشنویسان ایران از دیار کرمانشاه به آموزش: ابروباد ، آهار مهره ، قطاعی ، پرس ، رنگ آمیزی کاغذ ، و معرفی قلم جدید که از ابداعات ایشان می باشد می پردازند.

و در بخش خوشنویسی استاد یادگار خیام عضو شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران و مسئول انجمن خوشنویسان مریوان از دیار کردستان به آموزش: سطرنویسی ، قطعه ، آناتومی حروف و چلیپا به همراه رفع اشکال مشقهایی که هنرمندان به همراه دارند می پردازند.

این برنامه با مشارکت کارشناسی فرهنگی و هنری اداره آموزش و پرورش روز پنج شنبه ۲۱ آبانماه در تالار فرهنگیان برگزار می شود.

مدیر نگارخانه آذرستان در این راستا گفت : در برپایی این کارگاه اداره آموزش و پرورش شهرستان ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان زرند ، روابط عمومی مس منطقه کرمان ، مینی تالار باران ، فرهنگی اجتماعی شهرداری زرند و کانون تبلیغاتی مدادآبی مارا یاری می نمایند.

علاقه مندان جهت نام نویسی و شرکت در این کارگاه با شماره تلفنهای نگارخانه آذرستان تماس حاصل فرمایند

۰۳۴۳۳۴۳۰۷۷۵-۰۹۱۳۷۶۷۶۱۹۷

banner4-1

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :