امام جمعهشهدا خون جاری جامعه هستند/ وصیت همه شهیدان، پیروی از ولی فقیه

اخبـــار زرند / زرند نــیوز : امام جمعه زرند در پایان مراسم تشییع پیکر شهید علی نادعلی پور اظهار داشت : در تمام وصیتنامه های شهدا یک تابلو در پیشانی وصیتنامه ها موج می زند و آن اینکه همه این عزیزان، ما را به پیروی از ولایت فقیه توصیه می کنند.

.
صبح یک شنبه ۱۷ آبان ۹۴ پیکر پاک و مطهر شهید علی نادعلی پور با شکوه و عظمت وصف ناشدنی بر دوش مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان زرند تشییع شد .

.
حجت الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان زرند در پایان مراسم تشییع که از حسینیه ثارالله سپاه زرند شروع و تا جلوی بازار ادامه داشت ، به تبیین سیره و روش شهیدان پرداخت و گفت : شهدا خون جاری جامعه هستند که روح ایثار ، مردانگی ، شجاعت و جوانمردی را در جامعه جاری می کنند.

.
وی با بیان اینکه بیداری اسلامی امروز در جهان از برکت شهادت و این شهداست به تبیین پیام شهیدان پرداخته و افزودند که در تمام وصیت نامه های شهیدان یک تابلو در پیشانی وصیت نامه ها موج می زند و آن اینکه همه این عزیزان ما را به پیروی از ولی فقیه توصیه می کنند .

.
ابراهیمی در ادامه با ذکر حدیث « لا یَحْمِلَ هذَا الْعَلَمَ اِلَّا اَهْلُ الْبَصَرِ وَ الْصَّبْرِ » به دشمن شناسی و بصیرت شهدا اشاره نمودند و افزودند امروز ما نباید با دشمنان و کسانی که خون این عزیزان را بر زمین جاری ساختند سر سازش و آشتی داشته باشیم .

.
نماینده ولی فقیه در زرند در پایان بیانات خود تصریح کرد :  یزیدیان زمان هرگز نخواهند توانست نور این نظام اسلامی را خاموش کنند ، این نظام از برکت این شهدا و این شهید نوجوان که به اسلام ناب دست یافتند ، حمایت و آبیاری شده و این نظام ماندگار است .

.
لازم به ذکر است شهید علی نادعلی پور در عملیات والفجر ۱ در فروردین ۱۳۶۲ به درجه رفیع شهادت نائل آمد و جسد او پس از ۳۲ سال ، تفحص و به زادگاهش بازگردانده و پس از تشییع ، در امامزاده عبدالله مطهرآباد زرند به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/ عباس زاده

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :