اخبـــار زرند / زرند نــیوز :  مهندس آهنگرانی مدیر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به همراه دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، مهندس سنجری مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی کرمان، خنجری فرماندار زرند و جمعی از کارشناسان شهرستان زرند و استان از طرح نخستین ویژه منطقه ریلی کشور در شهرستان زرند بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این بازدید مهندس آهنگرانی ضمن خرسندی از فعالیت های انجام گرفته صنعتی در شهرستان زرند گفت: شهرستان زرند یکی از شهرهائی است که برای سرمایه گذاران بسیار اهمیت دارد.

مهندس آهنگرانی مدیر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در ادامه تصریح کرد: مناطق آزاد و ویژه دارای ویزگی هائی هستند که علاوه بر تولید کالاهای مورد نیاز منطقه اقدام به وارد کردن لوازم و قطعاتی را می نمایند که نیاز به تشریفات قانونی ندارد.

وی یکی از دلایل اجرای این طرح را در زرند در مرحله اول پیگیری های دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی دانست و تصریح کرد: زرند یکی از شهرهائی است که هم در زمینه ریلی و هم در زمینه مواد معدنی و کارخانجات در کشور نمونه می باشد.

مهندس آهنگرانی ابراز داشت: با راه اندازی این منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان زرند شاهد تحولات عظیمی در بخش ویژه و اشتغال خواهیم بود و بسیاری از مشکلات جوانان این شهرستان و حتی استان مرتفع خواهد شد.

وی افزود: کارهای مطالعاتی این طرح انجام شده است و امیدواریم با همکاری و هولی که در بین مسئولین شهرستان زرند وجود دارد این برنامه به زودی وارد فاز اجرائی شود.

آهنگرانی اظهار امیدواری کرد: با پشتکار دکتر امیری نماینده زرند و کوهبنان و عزم بسیار راسخ وی در کارها این طرح پس از انجام مراحل قانونی و آماده سازی، آئین نامه اجرایی آن توسط دولت و ارجاع آن به مجلس شورای اسلامی شاهد اجرای این طرح عظیم اشتغالزا باشیم.

شایان ذکر است مهندس آهنگرانی و هیئت همراه از ساختمان راه آهن زرند، کارخانه واگن سازی زرند نیز بازدید کردند.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :