اخبـــار زرند / زرند نــیوز :حبیب الله خنجری فرماندار زرند ضمن گرامیداشت سیزدهم آبان روز تسخیر لانه جاسوسی پیامی را به شرح ذیل صادر کردند.

در متن این پیام آمده است:

آبان تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار است و سیزدهم این ماه روز ملی مبارزه با استکبار

جهانی.

سیزدهم آبان ماه یادآور حوادثی سرنوشت ساز و آموزنده در تاریخ انقلاب اسلامی است و روزی که حوادث بزرگ، سرنوشت این ملت را در پیشانی خود حک کرده است. و چه عجیب که رد پایی ثابت در تمام این حوادث به چشم می خورد. (آمریکا)

این روز، روز تقابل حقیقت با خصلت‌ های ناپسند قدرت طلبان و باطل اندیشان و صف آرایی جبهه اسکتبار و سلطه در مقابل جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی امان ملت ایران علیه ام الفساد جهانی؛ شیطانی بزرگ آمریکای جنایتکار

سیزدهم آبان ماه، روز برجسته سازی و تجلی بخشی به ارزش‌های انقلاب اسلامی است، این روز یادآور روز صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان و روز مبارزه با زیاده خواهی و ناعدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ملت ایران در محکومیت توطئه های استکبار جهانی است.

اما از طرفی  این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ره) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمان خواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد، جهاد و اجتهاد در عرصه  های عزت و آزادگی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۳ آبان از همه مردم ولائی شهرستان زرند دعوت می کنم تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی این روز بار دیگر انزجار و خشم خود را از استکبار جهانی و هم پیمانانش به گوش جهانیان برسانند.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :