اخبـــار زرند / زرند نــیوز : طی ماههای گذشته باند دوم جاده زرند – رفسنجان با انتخاب پیمانکار وارد فاز اجرائی شده است که در این میان وجود زمینهائی در این مسیر باعث کندی پیشرفت این پروژه شده است که در این خصوص خنجری فرماندار زرند به همراه قویدل دادستان و ایرانمنش رئیس شورای شهر زرند یا دعوت از مالکین این زمینها در صدد رفع این مشکل می باشند .
خنجری فرماندار زرند گفت : این مسیر برای رفاه و اسایش شهروندان و تمامی کسانی است که می خواهند از این مسیر عبور کنند می باشد لذا باید تمام سعی خود را در جهت بهتر انجام شدن این پروژه بکار گیریم .
فرماندار زرند گفت: مالکان اراضی باید این را بدانند که هیچگاه نه فرمانداری و نه هیچ ارگان یا نهادی قصد متضرر کردن آنها را ندارند و تنها قصد ادارات ایجاد یک راه دسترسی اسان و مطمئن برای شهروندان می باشد.
دادستان زرند نیز در این دیدار ضمن حمایت از طرح های عمرانی شهرداری و اداره راه وشهرسازی گفت: از طرح های دولتی و غیر دولتی که به پیشرفت و آبادانی شهر کمک می کنند حمایت می کنیم .
قویدل در ادامه تصریح کرد:دادگستری زرند با همه توان از فعالیت های شهرداری و اداره راه و شهرسازی  در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان زرندی حمایت می کند.
دادستان زرند اضافه کرد: اگر حمایت دستگاه قضایی در شهرستان از نهادهای دولتی نباشد، ادارات نمی تواند از عهده فعالیتهائی که برعهده دارد به خوبی برآید.
وی اظهار داشت: دادگستری با قدرت از اقدامات عمرانی که موجب رفاه شهروندان و توسعه شهرباشدحمایت خواهیم کرد.
سید مهدی قویدل از آمادگی خود برای رفع مشکل زمینهای موجود در اجرای این طرح  و یا کسانی که بدون دلیل در راه انجام این پروژه ممانعت ایجاد می کند، اعلام و تصریح کرد: وظیفه دستگاه قضایی رفع مزاحمت از پروژه های عام المنفعه عمرانی است و ادارات شهرستان در این راستا مورد حمایت و مساعدت قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :