IMG-20151102-WA0003
اخبـــار زرند / زرند نــیوز : در نشست مشترک اعضا شورای اسلامی وشهردار زرند با اصحاب رسانه  که با حضور فرماندار زرند امروز برگزار شد
عباس ایرانمنش رئیس شورای اسلامی شهر زرند از پرداخت تسهیلات باز سازی واحد های مسکونی در بافت فرسوده این شهر خبر داد و افزود متقاضیان میتوانند برای بهرمندی از تسهیلات ۲۵۰ میلیون ریالی به.شهرداری مراجعه نمایند
رئیس شورای اسلامی شهر زرند  با اشاره به تعامل شورای شهر وشهرداری با خبرنگاران گفت:   و من فکر می کنم اگر می خواهیم در عرصه مدیریت شهری و رسیدن به توسعه پایدار و زیرساختی شهرزرند موفق عمل کنیم حتما لازم است که ارتباط قوی دو سویه ای بین مجموعه شهری و خبرنگاران داشته باشیم تا بهتر و دقیق تر از موضوع های شهر و شهروندان اطلاع پیدا کنیم  .  
وی با بیان اینکه ۲ماه از انتخاب مهندس احمد محمدی به عنوان شهردار زرند  میگذرد که خوشبختانه اقدامات ارزشمندی  در مجموعه شهرداری در راستای توسعه و ابادانی  صورت گرفته افزود تلاش شهردار و مجموعه شهرداری به سمت داشتن شهری در خور و شان مردم  فهیم این منطقه است .
در ادامه .مهندس احمد محمدی شهردار زرند هم در این جلسه ضمن قدر دانی از اعتماد اعضا شورای اسلامی شهر گفت خوشبختانه در این مدت کوتاه تصدی شهرداری تعامل بسیار خوبی با اعضا شورای اسلامی داشته ام  .و تمام تلاش خود را در جهت جلب اعتماد شورای اسلامی و نهایتا خدمت به شهروندان است بکار گرفته ام و لحظه ای در خدمت رسانی کوتاهی نخواهم کرد .
وی با بیان اینکه در انجام فعالیتها سیاسی کاری وجود ندارد  و تنها به خدمت و توسعه و ابادانی شهرمی اندیشم افزود در این راستا از متخصصین و افراد مجرب با هر گرایش سیاسی استفاده می کنم  و در این راستا بارها گفتم که   مجموعه شهرداری  متعلق به حزب یا گروه خاصی نیست  تنها خدمت به مردم سرلوحه کار باشد .
شهردار زرند داشتن روحیه بالای جهادی را زمینه ساز پیشرفت و آبادانی شهرستان دانست و افزود: امروز با داشتن نگاه و روحیه جهادی در تمامی حوزه ها بسیاری از مشکلات را به آسانی می توان حل کرد.
وی تاکید کرد: در راستای توسعه هر چه بهتر شهر باید سعی شود از ظرفیت های در اختیار به خوبی بهره برد و خدمات ارزنده ای را به مردم این شهر ارائه کرد.
 شهردار زرند با بیان اینکه بودجه شهرداری بر مبنای ۱۴ میلیارد  چیده شده است افزود با این مبلغ تنها میتوان حقوق کارکنان مجموعه را پرداخت کرد که متاسفانه در چند سال اخیر پرسنل شهرداری افزایش چشمگیری داشته است و چیزی از بودجه باقی نمی ماند لذا برای فعالیتهای عمرانی و ….  با مشکل مالی جدی روبرو هستیم .و در این راستا حتی المکان جلوی هزینه های غیر ضروری را گرفتیم .وی تنها راه برون رفت از بحران مالی را توانمند سازی و کار افرینی مجموعه شهرداری دانست و گفت  در این راستان خوشبختانه با همکاری شورای اسلامی توانسته ایم با هزینه ۱میلیارد ریال کارخانه اسفالت را باز سازی و راه اندازی نمائیم و ماشین الات سنگیت را باز سازی کردیم که در طول ۳ هفته گذشته ۳هزار متر مربع جدول گذاری ،۲۰ هزار متر مربع نقشه برداری ،خط کشی معابر و۵ هزار متر مربع اسفالت در معابر سطح شهر از جمله دور برگردان پل راه اهن انجام شده است .
محمدی  گفت خرید جدول را ممنوع کردم و در تلاشیم تولید و نصب جدول با استفاده از نیروهای شهرداری  انجام شود .
وی با یادآوری اینکه شهرداری ها یک سازمان ۱۰۰ درصد مردمی هستند افزود متاسفانه بیش از ۹۰درصد از شهروندان زرندی عوارض نوسازی خود را پرداخت نمی کنند گفت اگر این عوارض به موقع پرداخت شود خدمات دهی شهرداری به مردم افزایش پیدا خواهد کرد .لذا همه باید شهرداری را در اجرای هر چه بهتر پروژه های عمرانی یاری کنند و پرداخت عوارض نوسازی نمونه ای از همراهی و مشارکت مردم است.
حبیب الله خنجری فرماندار زرند هم گفت  : شهرستان زرند داری پتانسیل های خوب و بسیار ارزشمندی است و لازم است تا با برنامه ریزی مناسب در راستای پیشرفت این شهرستان گام بر داریم.
وی افزود .شهرداری زرند با توجه به رکود اقتصادی تمام سعی و تلاش خود را بکار می گیرد تا بتواند خدمات و فعالیت های عمرانی خود را تقویت و ثمره آن به مردم برسد.
وی با تاکید بر تعامل مسئولین با رسانه ها . نقش رسانه ها را در فرهنگ سازی برای پیشبرد اهداف شهرداری ها حائز اهمیت دانست و افزود: اگر خدمات و فعالیت های دستگاه های اجرایی خصوصا شهرداری ها درست اطلاع رسانی شود، مردم بهتر در جریان اقدامات و فعالیت ها قرار می گیرند وباعث دلگرمی و امیدواری مردم میشود و در راستای دریافت خدمات بهتر و توسعه شهر با مسئولان همراه خواهند بود.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود همکاری بین مردم و مسئولین را زمینه ساز پیشرفت های بزرگ در شهرستان خواند و بخش عمده موفقیت مدیریت شهری را در اثر همکاری مردم دانست    .
فرماندار زرند با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما  برمرمت و لایروبی معابر شهر تاکید کرد و اظهار امیدواری کرد که هنگام بارندگی مشکلاتی برای تردد شهروندان و مسدود شدن معابر نباشیم .
 حبیب الله خنجری  عدم پرداخت عوارض توسط شهروندان را از مهمترین مشکلات دانست و گفت همانگونه که شهروندان در پرداخت قبض های اب ،برق و تلفن و گاز و.. به موقع اقدام می کنند .در پرداخت عوارض شهرداری هم به موقع اقدام کنند  قطعا شهرداری خدمات بهتری به شهر ارائه می نماید.
در این جلسه اعضا شورای اسلامی دیدگاههای خود را در جهت خدمت به شهروندان ارائه نمودند.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :