اخبـــار زرند / زرند نــیوز : کوهنوردی مشترک بین اداره کل دامپزشکی استان و شهرستان زرند با هدف تبیین اهداف پدافند غیرعامل برگزار شد
در این برنامه مشترک حضور مدیرکل دامپزشکی در جمع کارکنان دامپزشکی شهرستان زرند چشمگیر بود
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی زرند: مدیرکل و هیئت کوهنوردی اداره کل دامپزشکی به همراه هیئت کوهنوردی شبکه دامپزشکی شهرستان زرند اقدام به پیاده روی و کوهپیمایی در یکی از مناطق کوهستانی شهرستان زرند نمودند. این کوهپیمایی با هدف تبیین اهداف پدافند غیرعامل و همچنین انسجام  وهمدلی بین کارکنان،با همت شبکه دامپزشکی شهرستان زرند انجام شد.
در این کوهپیمایی دکتر حسین رشیدی مدیرکل دامپزشکی استان کرمان از کارکنان خواست با انسجام و همدلی بیش از پیش بایستی در راستای اهداف و سیاستهای کلی سازمان دامپزشکی که همان حفظ و حراست از سرمایه دامی و بهداشت و سلامت جامعه میباشد گام برداریم.
وی افزود دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب همیشه در کمین ضربه زدن هستند که میتوان با ذکاوت و هوشمندی از به ثمر رسیدن اهداف پلید آنها جلوگیری کرد.دکتر رشیدی ضمن اشاره به نقش بسیار حساس دامپزشکی در بحث پدافند غیرعامل تصریح کرد سربازان گمنام  و زحمتکش دامپزشکی همیشه در صف مقدم خدمت رسانی بوده اند. وی تاکید کرد : با انجام اقدامات پیشگیری و مراقبتی و همچنین ارسال گزارشات به موقع از وقوع بیماری میتوان گامی اساسی در جهت پیشگیری از شیوع و همه گیری بیماریها در منطقه برداشت.این ورزش همگانی که با جوی کاملاً صمیمی برگزار شد  .
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :