3اخبـــار زرند / زرند نــیوز : شب گذشته در بیمارستان امام علی (ع) زرند مادر ۳۷ ساله ای در زایشگاه این بیمارستان جان خود را از دست داد .
خانم طیبه علمداری در این رابطه به خبرنگار ما گفت : خواهرم به نام طاهره علمداری ساعت ۲۰ روز پنج شنبه مورخه ۷/۸/۹۴ به پای خود  برای زایمان فرزند سوم به بیمارستان مراجعه کرده و از بخش زایمان مکررا خواسته که وی را مورد عمل سزارین قرار دهند که متاسفانه از انجام عمل سزارین خود داری کردند و به خواهرم اعلام داشتند چونکه دو زایمان  قبلی شما طبیعی بوده هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و زایمان شما طبیعی انجام میگیرد .
وی افزود خواهرم را تا ساعت ۱۴ روز بعد نگه داشتند و در طول این مدت چند امپول فشار به او ترزیق کردند  و نهایتا با گرفتن رضایت از شوهر خواهرم برای انجام سزارین به اطاق عمل بردند. و بیش از ۴ ساعت در اطاق عمل بوده که نوزاد جان سالم به در برد اما متاسفانه خواهرم جان خود را از دست داد  .
وی در حالی که به شدت اشک می ریخت گفت سئوال من این است که اگر خواهر من مشکل داشته چرا از همان ساعات اولیه او را به بیمارستان کرمان انتقال نداده اند و چرا زمانی که خواهر من التماس می کرد که دارم درد میکشم مرا سزارین کنید  به او گفتند که اجازه سزارین نداریم ، آمار زایمان طبیعی باید بالا باشد .
در این راستا برای روشن شدن موضوع خبرنگار ما سراغ خانم مختاری رئیس بخش زایمان بیمارستان رفت که وی از انجام هرگونه اظهار نظر خود داری کرد و خبرنگار ما را به رئیس بیمارستان هدایت کرد .
پس از حضور خبرنگار ما در اطاق  رئیس بیمارستان ، منشی ایشان اعلام نمودند جهت پیگیری موضوع  از طریق حراست اقدام شود. که متاسفانه مسئول حراست هم در مرخصی بود .
خبرنگار ما مجدد به اطاق مدیر بیمارستان اقای منصور شیخی رفت که پس از مشورت با رئیس بیمارستان ، ایشان اظهار داشت بهتر است شما از طریق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اقدام کنید . ما تمام اطلاعات را در اختیار انها قرار داده ایم .
خبرنگار ما در این راستا با دکتر پورحبیبی پزشک قانونی زرند تماس گرفته که  وی گفت برای مشخص شدن علت فوت این مادر حدود دو ماه زمان لازم است .
یکی از پرسنل بیمارستان که نخواست نامش فاش شود گفت : اگر آمار سزارین بیمارستان بالا برود نمره ارزیابی بیمارستان کاهش پیدا می کند و این بیمارستان حتی المکان از عمل سزارین خودداری می نماید . 
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :