اخبـــار زرند / زرند نــیوز : روسای جدید ادارات صنعت ،معدن و تجارت و ورزش و جوانان با فرماندار زرند دیدار وگفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این نشست حبیب الله خنجری فرماندار زرند از تعامل خوب ادارات شهرستان بایکدیگر گفت و افزود: اداراتی موفق هستند و می توانند خدمات خوبی را به شهروندان ارائه دهند که با یکدیگر تعامل مثبت و سازنده ای داشته باشند .
خنجری فرماندار زرند تصریح کرد: خوشبختانه روحیه بانشاط،سرزندگی وانگیزه بالا مدیران ادارات نوید بخش آینده ای روشن برای شهرستان می باشد و ما نیز در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .
فرماندار زرند در ادامه به اعتبارات خوب بخش ورزشی شهرستان اشاره کرد و گفت: در طی سال جاری نیز اعتبارات قابل ملاحضه ای برای این امر اختصاص یافته است و امیدواریم با همین امکانات کم فعالیتهای مثبتی را به انجام برسانیم .
وی گفت: اداره ورزش و جوانان باید علاوه بر ورزش به فعالیتها جوانان نیز اشراف کامل داشته باشد هر چند این اداره در بخش جوانان تا کنون کوتاهی هائی را داشته اما در بخش ورزش فعالیتهای چشمگیری را به انجام رسانده است.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه خواستار راه اندازی اتاق فکر ویژه ادارات شد و گفت: راه اندازی این اتاق می تواند به پیشرفت اداره و شهرستان کمک موثری را نماید .
خنجری با اعلام اینکه روسای ادارات باید خدمت به شهروندان را به سرلوحه کار های خود قرار دهند گفت: هیچ گاه نباید مسائل سیاسی در کار یک مدیر دخل و تصرفی داشته باشد .
وی در پایان گفت: باآشنائی همه کارمندان به  وظایف خود می توانیم خدمات صادقانه ای را به شهروندان ارائه دهیم .
علی بهرمند رئیس اداره ورزش و جوانان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیتهای فرماندار زرند از راه اندازی کمیته استعداد یابی و توسعه ورزش شهرستان خبر داد و گفت: در این کمیته سعی داریم از همه پیشکسوتان ،قهرمانان و بهترینهای ورزشی استفاده نموده تا بتوانیم خدمت موثری به ورزش شهرستان زرند نمائیم.
مهندس مهدی باصره نیز شرط اول کاری خود را تعامل با ادارات اعلام کرد و گفت: امادگی داریم در همه بخشهای صنعتی ،معدنی و تجاری تجربه های خود را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم تا شاهد پیشرفت شهرستان زرند باشیم .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :