اخبـــار زرند / زرند نــیوز : حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته نقش امام سجاد (ع) را در احیا پرچم امام حسین (ع) را بسیار با اهمیت دانست و افزود این اقدام ارزشمند درس بزرگی برای ما است که انقلاب اسلامی را در طوفانها حفظ نمائیم .
وی به هشدارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از توافق هسته ای   اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری با اشراف کامل به مسائل  نقشه دشمنان را ناکام گذاشتند  و ایران اسلامی  اجازه کوچکترین نفوذ و تحرک به دشمنان را نخواهند داد
خطیب جمعه زرند با اشاره به این که یکی از برنامه های دشمن ایجا اختلاف و دودستگی در جامعه است رهنمودهای مقام معظم رهبری توطعه های دشمنان را نقش بر اب کرد.
حجت السلام ابراهیمی  با بیان اینکه آزمایش موفقیت آمیز موشک دوربرد بالستیک جمهوری اسلامی ایران استکبارجهانی و وابستگان به آنها را مبهوت کرده است افزود با این ازمایش امرایکائیها گرینه نظامی روی میز خود را حذف کرده اند.
حجت السلام ابراهیمی با اشاره به فرا رسیدن روز استکبار ، با تأکید بر این که  ایران اسلامس هیچ گاه دشمن واقعی خود را فراموش  نخواهد کرد و طنین مرگ بر امریکا ی مردم ایران تمام شدنی نیست . و در روز چهارشنبه اینده ساعت ۹ صبح مراسم راهپیمایی از محل چهار راه شهید باهنر این شهرستان با طنین مرگ بر امریکا برگزار میشود .
امام جمعه زرند با بیان اینکه تفرقه و اختلاف  مهم ترین خواسته دشمنان انقلاب اسلامی است  افزود: در شرایط فعلی مهم ترین نیاز کشور وحدت و همدلی بر محور فرامین رهبری معظم انقلاب است.لذا گروههای سیاسی باید با مواظب باشند تا فضا را برای سوء استفاده دشمنان فراهم نکنند
امام جمعه زرند صدور حکم اعدام شیخ نمر  توسط ال سعود را به شدت محکوم کرد و اظهار داشت: آل‌سعود از دیرباز دشمنی فراوانی با شیعیان داشته و حکم اعدام”شیخ‌نمر” در ادامه این دشمنی‌ها است و قطعا این حکم از نظر همه جهانیان و مسلمان محکوم است.ومسلمانان باید در مقابل کار ننگ دولت عربستان ایستادگی کنند.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :