اخبـــار زرند / زرند نــیوز : حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان فحسن زاده بخشدار بخش مرکزی با مردم روستای ده عباس دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند حبیب الله خنجری فرماندار زرند پس از شنیدن مشکلات روستائیان از زبان یکی از اهالی روستا گفت:سعی نموده ایم در طول دوسال گذشته بهترین خدمت را به روستائیان ارائه دهیم .
خنجری فرماندار زرند تصریح کرد:یکی از مهمترین مشکلات روستای ده عباس عدم حضور بیش از بیست خانوار در این روستا می باشد که تشکیل شورا و دهیار در این روستا را غیر قانونی نموده است.
فرماندار زرند گفت: بیش از ۱۱۰روستا در بخش مرکزی وجود دارد که سر کشی و رسیدگی به همه این روستا ها نیاز مند زمان طولانی مدت ی می باشد .
نماینده عالی دولت در ادامه گفت: اهالی این روستا می توانند به معرفی چند نماینده و معتمد به فرمانداری مشکلات خود را پی گیری نمایند .
وی در خصوص راه این روستا نیز گفت:خوشبختانه با پی گیری های متعدد تا کنون ده کیلومتر از این راه با همکاری اداره راه و شهرسازی آسفالت شده است و در صدد هستیم تا بخش پایانی این روستا را نیز زیر پوشش اسفالت ببریم.
خنجری در ادامه افزود: هر چند این روستا یکی از مکانهای مهم در پرورش مرغ می باشد که وجود مرغداریهای بدون مجوز در این منطقه باعث عدم سوخت رسانی به سایر مرغداریها شده است .
وی خواستار اخذ مجوز مرغداری و تشکیل مجتمع در این خصوص شد و تصریح کرد:چنانچه مرغداری بدون پروانه و مجوزهای لازم باشد سوخت به آنها تعلق نخواهد گرفت.
وی در پایان افزود: سعی داریم تا با کمترین اعتبارات بیشترین و بهترین خدمت را به شهروندان ارائه دهیم .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :