اخبـــار زرند / زرند نــیوز :  حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه سرهنگ چوگانی فرمانده ناحیه انتظامی زرند ،حسن زاده بخشدار بخش مرکزی و جمعی از فرماندهان انتظامی شهرستان به دیدار سرهنگ رضا بنی‌اسدی فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند ،حبیب الله خنجری فرماندار زرند در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سرهنگ بنی اسدی به فرماندهی نیروی انتظامیو عرض تسلیت شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار امیدواری کرد این انتصاب باعث امنیت بیشتر استان کرمان شود .
حبیب الله خنجری فرماندار زرند از نیروی انتظامی به عنوان محافظ مردم و کشور نام برد و گفت:نیروی انتظامی یک نیروی توانمند و مقتدر در کشور است و از ملزومات هر منطقه ای محسوب می شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: شهرستان زرند یکی از شهرهائیست که همواره دارای ضریب امنیتی بالائی بوده که این امر نشان از شورای تامین با اتحاد و انسجام بالا می باشد.
خنجری فرماندار زرند افزود: این ضریب امنیت در شهرستان زرند باعث رغبت سرمایه گذاران شده است و شهر زرند را به یکی از قطبهای صنعتی کشور تبدیل کرده است.
فرماندار زرند از مردم مومن و ولائی شهر زرند نیز تقدیر کرد و گفت: این امنیت و آرامش حاصل همکاری شهروندان با مسئولین خصوصا نیروی انتظامی می باشد . وی در ادامه به خلع سه پاسگاه در شهرستان اشاره کرد و گفت: حضور سه پاسگاه در مناطق جرجافک،سربنان و شبجعره با توجه به گستردگی شهرستان ودوری از مراکز نیروی انتظامی لازم و ضروری به نظر می رسد .
سرهنگ بنی اسدی فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این دیدار از همکاری خوب شورای تامین شهرستان در مراسمات عزاداری تقدیر کرد و گفت: خوشبختانه ارتباط صمیمی و تنگاتنگ پلیس ،مردم و شوراهای تامین توانسته است امنیت خوبی را به شهرهای استان هدیه کند .
سرهنگ بنی اسدی از زرند به عنوان یکی از شهرهای سیاسی استان نام برد و گفت: هر چند شهر زرند یکی از شهرهای سیاسی در استان می باشد ولی این شهر از نظر امنیت از بالاترین رتبه ها در استان برخوردار است .
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت:مردم تحصیل کرده،دارای بینش بالا،متدین و ولایتی باعث شده است جرائم خشن در شهرستان زرند وجود نداشته باشد.

وی به بحث انتخابات پیش و اشاره کرد و گفت:انتخابات یکی از مهمترین مسائل حال حاضر جامعه اسلامی می باشد و همه ما باید برای این انتخابات از امادگی بالائی برخوردار باشیم.
وی به بحث امنیت نیز اشاره کرد و گفت: نعمت امنیت لازم و بر همه مدیران دستگاهها ی اجرائی واجب است آن را برزای شهروندان بوجود آورند تا خدائی ناکرده نامنی و شایعات که ریشه همه اختلافات است بوجود نیاید.
وی راه اندازی کلانتری و پاسگاهای شهرستان زرند را بر اساس اولویت دستگاه نظامی دانست و گفت:اولویت اول نیروی انتظامی گسترش یگانهای خود در قسمت جنوب کشور می باشد و امیدواریم با تامین امکانات لازم به زودی شاهد افتتاح پاسگاههای شهرستان زرند نیز باشیم.
شایان ذکر است در ادامه این دیدار فرماندار زرند و هیئت همراه با سرهنگ ناصر فرشید معاون فرماندهی انتظامی استان کرمان دیدار و انتصاب ایشان را نیز تبریک گفتند .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :