اخبـــار زرند / زرند نــیوز : در دومین روز از هفته پدافند غیر عامل و با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند و جمعی از روسای ادارات شورای پدافندغیر عامل شهرستان تشکیل جلسه داد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این نشست فرماندار زرند از پدافند غیر عامل به عنوان یک ابزار جدی جهت جلوگیری از اسیبها و تهدیدات جامعه نام برد و گفت: متاسفانه فضاهای سایبری امروز باعث افزایش رشد طلاق در جامعه شده است .
خنجری فرماندار زرند گفت: بایستی این فضاها به صورت مستمر رصد و مدیریت شوند تا بتوانیم جلوی بسیاری از ناهنجاریها نیز گرفته شود .
فرماندار زرند از تشکیل ۱۷کارگروه مدیریت بحران خبر داد و گفت: خوشبختانه با فعالیتهای انجام گرفته تقسیم بندی شهرستان به چهار منطقه انجام شده است و شهرستانهای پشتیبان نیز در این طرح مشخص شده اند .
وی گفت: خوشبختانه اعضاء ستاد و جانشین های آنها نیز مشخص شده است و هلال احمر شهرستان نیز در خصوص انبارهای این مرکز پیش بینی های لازم را بعمل آورده است .
نماینده عالی دولت در شهرستان با اعلام اینکه متاسفانه هیچ سرفصلی برای اعتبارات پدافند غیر عامل در نظر گرفته نشده است گفت: فقط در بحث بحران سرفصل اعتباری در نظر گرفته شده است که این امر نیز از طریق استان و وزارت خانه انجام می گیرد .
شایان ذکر است استفاده از نظرات کارشناسان و مروز مصوبات جلسه گذشته پایان بخش این نشست بود.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :