اخبـــار زرند / زرند نــیوز : طی مراسمی با حضور علی صادق زاده معاون سیاسی اجتماعی فرماندار،محمودی نیا مدیرکل ورزش و جوانان ،مهندس محمدی شهردار زرند و جمعی از مسئولین و ورزشکاران شهرستان زرند از خدمات حجت سلطانی رئیس اداره ورزش و جوانان زرند تقدیر و علی بهرمند به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان معرفی شد .
علی صادق زاده معاون فرماندار زرند در ابتدای این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع)از ورزش به عنوان تنها نهادی نام برد که هرگونه فعالیت سیاسی به دور می باشد .
صادق زاده تصریح کرد:راه اندازی شورای ورزش و استفاده از نظرات کارشناسان این فن تنها بخشی است که می توان از ظرفیت های موجود در این شهرستان بیشترین استفاده را برد.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار زرند با تاکید بر لزوم فرهنگسازی و افزایش روحیه اخلاق مداری در جامعه ورزش خاطرنشان کرد : توسعه پایدار جامعه از طریق سلامت افراد ، ورزش و محیط زیست سالم محقق می شود .
وی گفت: هر چند این شهرستان دارای سرانه ورزشی خوبی می باشد اما هنوز اعتقاد داریم تا رسیدن به نقطه ایدآل فاصله زیادی داریم .
وی در ادامه افزود: مجموعه اداری شهرستان هدفی جز ارتقاء ورزش شهرستان ندارد و همه باید با ایجاد فضاهای ورزشی و همدلی و تعامل کاستی های ورزش را برطرف کنیم.

محمود نیا مدیر کل اداره ورزش و جوانان نیز در این مراسم ورزش را تنها عاملی دانست که باسیاست،اقتصاد،فرهنگ . جامعه تاثیر مستقیم دارد .
محمود نیا از اهمیت کشورهای توسعه یافته به امر ورزش گفت و افزود: در کشورهای پیشرفته به ازای هر یک دلار هزینه در ورزش بیش از پنج دلار صرفه جوئی انجام می گیرد .
وی با اعلام اینکه سلامت یک جامعه با ورزش تامین خواهد شد گفت:خوشبختانه استعدادهای بسیار خوبی در زمینه ورزش در شهرستان زرند وجود دارد که اداره ورزش و جوانان باید با تعامل و هماهنگی، در راستای شناسایی و شکوفایی این استعدادها گام بردارد.
محمودی نیا افزود:امیدورایم تمامی ادارات دولتی و ارگان ها با اداره ورزش و جوانان همکاری داشته باشند و با همکاری و همیاری با رئیس جدید اداره ورزش و جوانان ، زمینه را جهت رشد ورزش این شهرستان فراهم آورند
شایان ذکر است در ادامه حجت سلطانی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان ب ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداخت .
همچنین علی بهرمند نیز به ارائه برنامه های خود در این اداره پرداخت .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :