اخبـــار زرند / زرند نــیوز : به گزارش روابط عمومی شهرداری با آغاز عملیات آسفالت کوچه حجت ۴ تا پایان سال جاری ۲۰ معبر اصلی و فرعی دیگر در سطح شهر آسفالت می گردد.

محمدی شهردار زرند در گفتگو با سرویس خبر شهرداری از پخش ۱۰۰ هزار متر مربع آسفالت تا پایان سال جاری در سطح شهر خبر داد.

وی در این رابطه از پیگیری های موثر معاون فنی وعمرانی و تلاشهای پرسنل سخت کوش کارخانه آسفالت که نقش بسزایی در تعمیرات اساسی کارخانه آسفالت و تغییر وضعیت این کارخانه از حالت دستی به اتوماتیک داشتند قدردانی نمود.

ایشان با اشاره به خریداری ۵۰۰ تن قیر در گذشته و تعمیرات اساسی کارخانه آسفالت در یک ماه پیش، ابراز امیدواری نمودند که تا پایان سال حداقل ۱۰۰ هزار متر مربع آسفالت در سطح شهر پخش گردد .

منتخب شورای شهر از آمادگی این نهاد مردمی  در مشارکت با شهروندان برای آسفالت معابر خارج از اولویت خبر داد و افزود با توجه به هزینه سنگین خرید قیر و آسفالت در صورت پرداخت عوارض معوقه شهروندان یک کوچه و مشارکت ویژه می توانیم نسبت به آسفالت این نوع معابر اقدام نماییم.

محمدی با تشکر از حمایت های نماینده قدرتمند زرند در مجلس شورای اسلامی و فرماندار بزرگوار شهر از شهرداری که متأسفانه در حال حاضر با مشکلات مالی عدیده ای روبرو است از مسئولین ارشد شهرستان درخواست نمود برای تغییر اساسی چهره شهر و تغییر رویکرد در انجام فعالیت های بزرگ عمرانی بویژه در بخش آسفالت حمایت های ویژهء خود را ابراز نمایند

گفتنی است در حاشیه بازدید محمدی شهردار و سید مصطفی تهامی از اعضای شورای اسلامی شهر از روند آسفالت کوچه حجت ۴ ، محمدی ضمن تشکر از حمایتهای دلسوزانه ایرانمنش ریاست شورای شهر و دیگر اعضای شورا از برنامه ریزی حوزه معاونت فنی وعمرانی برای آسفالت ۲۰ معبر اصلی وفرعی دیگر تا پایان سال خبر داد .

انتهای پیام /

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :