امام جمعهاخبـــار زرند / زرند نــیوز : خطیب جمعه زرند در خطبه های نماز این هفته با اشاره به فرا رسیدن ایام سوگواری ابا عبدا…(ع) گفت: باید از فرصت ماه محرم و صفر برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و ایجاد ارتباط محکم میان خود، حسین بن علی(ع) و خاندان پیغمبر(ص) و روح اسلام و قرآن قرار دهند.
وی افزود: روحانیان و اعضای هیئت های عزاداری باید برای تبیین واقعی جریان عاشورا، بر بیان عبرت های آن بیشتر تلاش کنند
حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان علیه جوانان و نوجوانان گفت وقتی رفتارهای استکبار جهانی در راس انها امریکای جنایتکار از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون را بررسی می کنیم همش دشمنی با انقلاب اسلامی است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه بزند . در بحث انرژی هسته ای توطعه های مختلفی را انجام دادند و حالا که دنیا به خوبی فهمیده است که ایران اسلامی به دنبال بمب هسته ای نبوده است
وی با قدر دانی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب طرح برجام افزود مسئولین خیلی مراقب دشمنان باشند و بدانند که دشمن با ابزارهای مختلف به دنبال روزنه ای است که در ان بر علیه انقلاب اسلامی ما و راه امام و شهدا را از بین ببرد .و تا کنون تیر دشمن به سنگ خورده است و این ارزو را به گور خواهند برد .
وی افزود به برکت خون شهدا و وجود مقام معظم رهبری و هدایتهای ارزشمند رهبری ایران اسلامی روز به روز مقتدر تر می شود . همانطوری فرزندان بسیجی این مرز و بوم ازمایش موشک بالستیک با برد ۱۷۰۰ کیلومتر را انجام دادند و دشمنان را بهت زده کرد .ایران اسلامی با وحدت و همدلی و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری اجازه کوچکترین مداخله ای را به بیگانگان نخواهد داد .دشمنان با خیال باطل خود فکر می کنند که ایران محتاج مذاکره است .
امام جمعه زرند بر حمایت از تولید داخلی و افزایش تولید در کشود تاکید کرد

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :