image439898اخبـــار زرند / زرند نــیوز : همایش بزرگ بسیج دانش اموزی شهرستان زرند تحت عنوان «نهضت ما زنده ایم»  با هدف احیای هویت دینی در راستای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب و فرهنگ ملی کشور در بین دختران جوان برگزار شد.
امام جمعه زرند در سخنانی به تشریح نقش زنان در حفظ ارزشهای دینی و انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: ما در فضای اسلامی زندگی می‌کنیم، خواه ناخواه باورها، ارزش ها و سبک زندگی ما باید اسلامی باشد.
وی افزود: زن شرقی و زن غربی در جامعه ما از دیدگاه اسلام زنی مردود است، در اسلام زن مسلمان مورد پذیرش است و الگوی آن حضرت فاطمه (س) است.
حجت الاسلام ابراهیمی حجاب و پوشش دینی را پادزهر هجمه های فرهنگی غرب دانست و گفت اسلام و قران به عنوان نجاتگر انسان‌ها بزرگ ترین خدمت را به زنان دنیا ارائه کرده است و با وضع قوانین و احکام عادلانه مظلومیت و محرومیت زنان را پایان بخشیده است  . هچنین  همسران شهدا و مادران شهدا و زنانی که در دفاع مقدس در انقلاب اسلامی نقش داشتند میتوانند الگوی اسلامی در جامعه باشند.
سرهنگ عبدالمجید زمانی فرمانده سپاه زرند هم  با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان علیه جوانان رعایت حجاب اسلامی را یکی از بزرگ ترین سد ها و موانع، در مسیر اهداف شوم دشمنان اسلام بویژه غرب دانست. و افزود در تهاجمات فرهنگی غرب  دشمنان اسلام  در  راستای تضعیف شدن بنیه های اعتقادی و فرهنگی و نیز پایبندی به ارزش های اخلاقی که از سال ها پیش در جامعه اسلامی ما آغاز شده و روز به روز رو به افزایش است،تلاش می کنند .لذا باید با هوشیاری بیش از پیش در مقابل هجمه فرهنگی بیگانگان توطعه های انان را خنثی نمائیم .
به گفته خانم پور رشیدی مسئول بسیج خواهران دانش اموزی  زرند این تجمع را در بین دانش اموزان بسیجی دختر برگزار کردیم که بگوییم ما زنده هستیم با بصیرت و با تاسی از فرمایشات مقام عظمی ولایت برای اینکه بتوانیم این هویت را به دختران این سرزمین باز گردانیم و در این مسیر کار جهادی را دنبال خواهیم کرد.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :