اخبـــار زرند / زرند نــیوز : طی مراسمی با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند ،حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند ،سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و سرهنگ زمانی فرمانده سپاه زرند همایش مداحان شهرستان زرند در محل سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد .
خنجری فرماندار زرند به فرمایش مقام معظم رهبری در خطاب به مداحان اشاره کرد و گفت : معظم له در دیدار با مداحان خواندن یک بیت شعر از سوی مداحان با یک ساعت بحث سیاسی توسط یه گگوینده ماهر و خبره تاثیرش بیشتر در دلها می ماند.
فرماندار زرند به جایگاه ویژه  و نقش ارزنده هیئت های مذهبی اشاره کرد و گفت:  باید جلوی هر گونه استفاده ابزاری از ظرفیت هیئت در جریانهای  سیاسی که به منزلت و شان آنها  ضربه می زند گرفته شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان به قیام بزرگ عاشورا اشاره کرد و گفت: قیام عاشورا الهام بخش بزرگی بود که باعث ایجاد بصیرت در جوانان ما شد و عزاداری‌های این ایام نیز باید با بصیرت کامل و با الهام از مضمون والای این قیام انجام گیرد .
حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند نیز به نقش والای مداحان در ایام محرم اشاره کرد و گفت: مداحان می توانند با استفاده از اشعار مناسب در جهت ترویج قیام عاشورا گام بردارند .
حجت الاسلام ابراهیمی گفت:مداحان تلاش کنند با رعایت اعتدال و ملایمت در مطالب خود چهره‌ای زیبا از دین اسلام و مکتب تشیع به دنیا معرفی کنند.
امام جمعه زرند افزود: مداحان می‌توانند در نقش خود به حل مشکلات فرهنگ عمومی جامعه کمک کنند

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :