11

اخبـــار زرند / زرند نــیوز : به گزارش روابط عمومی شهرداری با حضور سرهنگ نصیری جانشین پلیس راهور استان ، عباس ایرانمنش رئیس شورای اسلامی شهر زرند ، محمدی شهردار و معاونین مرتبط شهرداری ( خدمات شهری ، معماری و شهرسازی و فنی و عمرانی ) در امر ترافیک مشکلات این حوزه مورد بررسی قرار گرفت .

در این جلسه سرهنگ نصیری جانشین پلیس راهور استان کرمان با تقدیر از همکاری های همه جانبه شهرداری و شورای شهر در ساماندهی امورترافیک ،مجموعه پلیس راهور ، شورای شهر و شهرداری را مکمل یکدیگر در شناخت و ارائه راهکارهای برون رفت از مشکلات مدیریت ترافیک دانست .

ایشان بررسی میدانی و مشاهده مشکلات ترافیکی با حضور مدیران شهری را یکی از بهترین عناصر شناخت وارائه راهکار در این مقوله بر شمرد .

وی همچنین اطلاع رسانی و آموزش شهروندی در حوزه راهنمایی و رانندگی را باعث کاهش چشمگیر حوادث دانست .

در ادامه عباس ایرانمنش رئیس شورای اسلامی شهر با تشکر از اقدامات حائز اهمیت پلیس راهور شهرستان زرند ازجانشین پلیس راهور استان کرمان خواست تا برنامه ها وپیشنهادات  خود را در مقوله مدیریت ترافیک شهرستان به شورای شهر ارائه نمایند تا پس از فعال سازی کمیسیون مدیریت ترافیک ، بهترین تصمیمات و سرعت عمل در انجام آن اجرایی گردد .

در پایان محمدی شهردار زرند با تشکر از توفیقات حاصله یکی از دغدغه های شخصی خود را به عنوان یک شهروند ارتقاء فرهنگ صحیح رانندگی در شهر وکاهش تصادفات درون شهری وبرون شهری دانست ، وی با بیان مشکلات مالی شهرداری ، از پلیس راهور استان وشهرستان خواست تا تعاملات را در ساماندهی و کمک های استانی و کشوری برای حل مشکلات ترافیکی شهرستان بکار گیرند ومجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز با تمام توان برای کاهش مشکلات ترافیکی و حوادث پیرامون همت خود رابکار می گیرد .

انتهای پیام /

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :