اخبـــار زرند / زرند نــیوز : دومین جشنواره رنگ پاشی کشور به همت گروه هنری رنگین کمان و به مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک صبح جمعه مورخ ۱۷ مهر ۹۴ با حضور جمعی از خانواده ها و مسئولین در محوطه پیش دبستانی سهیل و سارا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گروه هنری رنگین کمان، در ابتدای این مراسم پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید وادای احترام حاضرین به سرود ملی ایران؛ عباس ایرانمنش ریاست محترم شورای شهر زرند دقایقی کوتاه به سخنرانی پرداخت و ضمن عرض تبریک این هفته، به خواندن برخی از آرزوهای کودکان که پیش از این در برنامه ای تحت عنوان “درخت آرزوها” گردآوری شده بودند اقدام کرد.

پس از این سخنرانی، محسن عزیزالهی (سهیل) و زهره یزدانپناه (سارا) توضیحاتی را درباره نحوه شروع و برگزاری این جشنواره ارائه کردند که در نهایت پس از اتمام این عرایض، دومین دوره این جشنواره با “رنگ پاشی” بر روی عزیزالهی که برگزار کننده این جشنواره بود آغاز شد.

با شروع مراسم هیجان شرکت کننده ها که رده های سنی مختلفی را شامل می شدند به اوج خود رسید و آنها با استفاده از تفنگ های مخصوص رنگ پاشی صحنه های زیبایی را از طیف های رنگین کمان پدید آورده و خلق کردند.

لازم به ذکر است این جشنواره که با شرکت جمعی از کودکان و خانوده هایشان صورت گرفت با کیفیت بسیار بالاتری نسبت به دوره قبلی خود به اجرا در آمد و توانست ساعاتی شاد و مفرح را برای شرکت کننده ها رقم زند.

همچنین در این جشنواره آقایان ایرانمنش، برهانی نژاد و تهامی از اعضای شورای شهر و آقای یزدانپناه از سوی شهرداری زرند نیز حضور یافته و شاهد شادی مردم در این روز به یاد ماندنی بودند.

دومین جشنواره رنگ پاشی زرند که شروع آن از ساعت ۹ صبح کلید خورده بود، حدود دو ساعت به طول انجامید و در نهایت با یک عکس دسته جمعی از شرکت کنندگان و حضار به پایان رسید.

یادآور می شویم هفته ای که ایام آن سپری شد تحت عنوان هفته ملی کودک در تقویم کشور به ثبت رسیده و این مناسبت دلیل بر آن شد تا پیش دبستانی سهیل و سارا با همکاری گروه هنری رنگین کمان برنامه های ویژه و مختلفی را در این هفته برای کودکان که آینده داران کشورمان هستند به ارمغان آورند. از جمله این برنامه ها علاوه بر “جشنواره رنگ پاشی” می توان به “اکران فیلم کودک، اردوی تفریحی، جنگ شادی ،نقاشی چهره و درخت آرزوها” اشاره کرد.

016 017 018 019 020 021 022 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013

014 015

گزارش: نریمان رها

عکس: مسعود عربندوی – حجت علویان

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :