اخبـــار زرند / با حضور صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان، خنجری فرماندار زرند، جعفری رئیس دادگستری و قویدل دادستان زرند، صادقی زاده مدیریت آموزش و پرورش، بلندی معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان زرند جشن روز جهانی کودک در تالار مروارید شهر زرند برگزار شد.

حبیب الله خنجری فرماندار زرند در این مراسم ضمن تبریک روز جهانی کودک، کودکان را سرمایه های آینده کشور دانست و گفت: این روز تنها بهانه ای است که به ما پدران و مادران یادآوری کند که این کودکان ذخایر آینده هستند و تربیت و پرورش انها باید در در رأس و متن تمامی فعالیت های ما قرار گیرد.

فرماندار شهرستان زرند ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این جشن از خانواده ها و مربیان خواست تا کودکان را برای حضور در جامعه بیش از بیش مهیا کنند و تصریح کرد: خواسته ها و نیازهای عاطفی کودکان باید با در نظر گرفتن روحیه لطیف آنها برآورده شود.

وی ابراز داشت: روز جهانی کودک فرصت مناسبی است که والدین و همچنین مسئولان امر بیش از پیش به حقوق اولیه کودکان توجه اساسی کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان زرند خطاب به والدین نیز گفت: والدین باید اصل تعلیم و تربیت را به عنوان یک ضرورت بدانند و با تشویق، بالا بردن اعتماد به نفس، کشف استعدادهای نهفته سعادت واقعی را به کودکان هدیه دهند.

صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان نیز با ابراز خرسندی از اجرای جشن روز ملی کودک، این روز را به همه ی بچه های حاضر در این جشن تبریک گفت.

صادق زاده ضمن قدردانی از رؤسای ادارت شهرستان و اهمیت دادن به کودکان این شهرستان گفت: کودکان سرمایه های عظیم ایران اسلامی هستند که باید با نگاه ویژه نسبت به تربیت آنها اقدام نمائیم.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: بزرگترها و خانواده ها باید کاری کنند که مقوله های مختلف انسانی و اخلاقی همچون؛ نوع دوستی، آرامش و … در میان کودکان گسترش یابد.

وی خواستار حمایت از همه کودکان شد و اظهار داشت: همه ارگان ها و نهادها باید برای کودکان برنامه داشته باشند و هیچ نهادی نمی تواند خود را جدا از کودکان بداند.

صادق زاده از روز کودک به عنوان روزی یاد کرد که کودکان می توانند خواسته های خود را مطرح کنند و گفت: روز کودک روزی است که بزرگترها صدای کودکان را می شنوند.

شایان ذکر است اجرای برنامه های شاد و اجرای مسابقه، سرود خوانی، اجرای نمایش و برگزاری نمایشگاه از دیگر برنامه های این روز بود.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :