اخبـــار زرند / حبیب الله خنجری فرماندار زرند به همراه مسئول حراست فرمانداری و به مناسبت هفته جهانی پست با رئیس وکارکنان این اداره دیدار و گفتگو کرد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند در این بازدید حبیب الله خنجری ضمن تبریک روز پست به کارکنان و رئیس این اداره از نقش ارتباطات و پست در جهان گفت و تصریح کرد: امروزه پست یکی از کهن‏ترین و گسترده‏ترین نوع ابزار ارتباطی بین مردم یک کشور با ساکنان دیگر مناطق جهان است.
خنجری فرماندار زرند با اعلام اینکه کشورهای در حال رشد و پیشرفته دنیا به شبکه های ارتباطی خود اهمیت ویژه قائل هستند و برای آنها برنامه ریزی های مدونی انجام داده اند .
فرماندار زرند از اهمیت پیام و پیام رسانی به عنوان یک نیاز در جوامع گفت و افزود: پیام به عنوان یک نیاز اجتماعی، از آغاز زندگی شهرنشینی، همواره مطرح بوده است و پست به منزله تامین کننده این نیاز، از دیرباز نقش تعیین کننده‏ای در زندگی اجتماعی انسان داشته است
وی در پایان به ویزگی های مهم کارکنان اداره پست اشاره کرد و افزود:صداقت و درستکاری و انجام وظیفه صحیح خدمتگزاران پست، باعث اعتماد و اطمینان مردم به این اداره شده است. حمید نیک نفس رئیس اداره پست زرند نیز فلسفه پست را تسریع در امور ارباب رجوعان دانست و گفت: عدم شکایت از این اداره در دستگاههای دولتی نشان از تلاش و پشتکار کارکنان این اداره در امر خدمت رسانی به مردم دارد .
نیک نفس به سرانه ارسال مرسولات در کشور اشاره کردو گفت: سرانه ارسال مراسلات در کشور هشت می باشد که این امر در شهرستان زرند با توجه به جمعیت شهرستان کمتر از یک می باشد .
وی یکی از دلایل استفاده شهروندان از اداره پست را نزدیکی به مرکز استان دانست و گفت: وجود راه آهن و خودروهای بین شهری باعث کاهش مراجعات مردم به این اداره شده است.
وی در ادامه به ارائ گزارش یکساله این اداره اشاره کرد و تصریح کرد: در یکساله گذشته بیش از ۱۲۸۷۷۱فقره مرسولات به این شهرستان وارد و بیش از ۳۲۱۸۴۳فقره انواع پست پیشتاز،سفارشی،ویزه الکترونیکی و فیزیکی صادر شده است .
وی افزود: اداره پست تنها اداره ایست که کلیه ادارات شهرستان به نوعیب با آن در ارتباط می باشند و این امر خدمات اداره پست را گسترده تر می نماید.
شایان ذکر است در ادامه فرماندار زرند با اهداء لوح از خدمات این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :