زرند نیوز /

نشست شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان زرند با حضور علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و جمعی از مدیران ادارات و دستگاه های دولتی شهرستان در محل دفتر فرماندار تشکیل شد.

علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند ضمن تسلیت درگذشت حجاج ایرانی در سرزمین منا خواستار جدی گرفتن بحث مبارزه با مواد مخدر شد و گفت: باید با ارائه برنامه های مناسب اوقات فراغت جوانان را را به نحوی برنامه ریزی نمائیم تا جوانان نسبت به جذب به سوی مواد مخدر رغبت پیدا نکنند.

صادق زاده تصریح کرد: برگزاری کلاس ها و دوره های آموزش فنی و حرفه ای ویژه افراد ترخیص شده از کمپ ها نیز می تواند کمک مؤثری به عدم جذب این افراد به مواد مخدر خواهدشد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند خطاب به خانواده ها گفت: خانواده ها باید واقعیت های جامعه را پذیرا باشند و بحث پیشگیری را از خود خانواده شروع و مراقبت از رفتار فرزندان خود نمایند.

وی افزود: برای آموزش و پیشگیری از اعتیاد باید این امر از پائین ترین مقاطع تحصیلی و دوران ابتدائی شروع شود.

علی ابراهیمی کارشناس اداره بهزیستی نیز استقبال افراد معتاد جهت ترک این بلای خانه مان سوز را بسیار عالی توصیف کرد و خواستار همکاری همه ادارات از جمله تربیت بدنی و مراکز فنی و حرفه ای با کمپ های ترک اعتیاد شد.

عباس ایرانمنش رئیس شورای اسلامی شهر زرند نیز از ممنوعیت استفاده از قلیان در فضاهای عمومی شد و گفت: در این راستا نیز همکاری مراجعه ذیربط می تواند چاره ساز باشد.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :