زرند نیوز / طی نشستی با حضور علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند و مسئولین ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان، شورای پدافند غیر عامل شهرستان زرند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند ضمن تبریک عید ولایت پدافند غیر عامل را مهمترین مسئله در خصوص سلامت جامعه و افراد دانست و گفت: در این خصوص باید طوری عمل نمائیم که مانع ورود دشمن شود.

علی صادق زاده سپس در خصوص حفاظت از منابع اب گفت و افزود: منابع آبی یکی از ممترین مکان هائی هستند که باید نسبت به ایمن سازی آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

معاون فرماندار زرند گفت: ادارات و نهادهای ذیربط باید در خصوص تأمین اعتبار لازم جهت حفاظت و نصب سیستم های امنیتی در این مکان ها اقدام نمایند.

همچنین در این جلسه سناریوی نفوذ به مخازن آب شرب که توسط پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی زرند تهیه گردیده بود به سمع و نظر اعضاء رسید و نقاط ضعف این مخازن که دور از واقعیت نیست و در بررسی و انتقاد قرار گرفت.

سناریوی مانور دور میزی با عنوان وقوع شیوع بیماری وبا و کشتار چندین هزار از شهروندان به صورت شفاهی انجام و مسئولین مربوطه هر یک در خصوص ارائه تدابیر جهت کنترل و مدیریت بحران فرضی ارائه نمودند.

شایان ذکر است مرور مصوبات جلسه گذشته پایان بخش این نشست بود.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :