زرند نیوز / با حضور علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند، حسن عرب رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، اسلامی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، زنگ گردشگری زرند در مدرسه شهید عرب نواخته شد.

علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند با اشاره به نامگذاری ۲۷ سپتامبر (۵ مهر ماه) به عنوان روز جهانی گردشگری گفت: این یک واقعیت است که هر گردشگر یک فرصت است، چرا که با ورود هر گردشگر به یک شهر چهار شغل جدید ایجاد می گردد.

صادق زاده افزود: مدتهاست که جهان به اهمیت نقش گردشگری در توسعه جوامع پی برده است و ضرورت توجه به این صنعت امری حیاتی برای رونق اقتصادی هر نقطه می باشد.

وی با اعلام اینکه ایران دارای پتانسیل های خوبی در بخش های گردشگری می باشد، تصریح کرد: تمدن ایرانی یکی از بزرگترین تمدن های دنیا می باشد که مطالعه تاریخ ایران دلیل بر این ادعاست.

محمد اسلامی نماینده اداره کل میرث فرهنگی و گردشگری در شهرستان زرند در حاشیه مراسم گفت: هر قدر در بحث صنعت رشد داشته باشیم به همان نسبت باید به زیرساخت های تفریحی و گردشگری توجه نماییم.

اسلامی گفت: شهرستان زرند با قریب ۱۴۰ هزار جمعیت و داشتن پتانیسل های ارزشمند در تمام زمینه های اقتصادی، صنعتی، معدنی و گردشگری امروز بهترین انتخاب سرمایه گزاران حوزه گردشگری می باشد و ما نیز برای تحقق سرمایه گزاری از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.ا

سلامی افزود: نواختن زنگ گردشگری در مدارس شهرستان زرند با هدف نشان دادن اهمیت صنعت گردشگری در چرخه اقتصاد مقاومتی است.

نماینده اداره کل خاطرنشان ساخت: بخش خصوصی قدرت ایجاد تحول در چرخه گردشگری را دارد و این بخش همواره یکی از ارکان توسعه در جوامع به شمار می آید.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :