زرند نیوز / نشست ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی مذهبی با حضور حبیب الله خنجری فرماندارو جمعی از مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان و هیئت های مذهبی در محل دفتر فرماندار زرند تشکیل شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرندخنجری فرماندار زرند در این نشست ضمن تسلیت درگذشت حجاج بیت الله الحرام اظهار امیدواری کرد این حادثه بزرگ باعث فروپاشی زوتر آل سعود باشد .
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: امیدواریم با تصویب مصوبات در این نشست بتوانیم فرهنگ جامعه و شهرستان را با مسائل دین بیشتر هماهنگ نمائیم و این امر محقق نخواهد شد مگر با همکاری همه مدیران و مسئولین دستگاههای اجرائی شهرستان.
فرماندار زرند تصریح کرد: درست است که هیچ نهادی نمی تواند مسائل و مشکلات در جامعه را به صفر برساند اما تلاش داریم با همکاری همه ادارات این مشکلات را به کمترین حد ممکن برسانیم.
حجت الاسلام و المسلمین سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیز برگزاری همایش مسئولین هیئتهای مذهبی شمال استان خبر داد و تصریح کرد: این همایش با دعوت از هزار نفر از مسئولین هیئتهای اجرای و در محل قدمگاه زرند برگزار خواهد شد.
وی همچنین از ممنوعیت چاپ تصاویر در ماه محرم خبر داد و گفت: در صورت مشاهد چاپ تصاویر مداحان بر روی بنر این تابلوها توسط ادارات ذیربط جمع آوری خواهند شد

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :