زرندنیوز/ حبیب الله خنجری فرماندار زرند به مناسبت هفته دفاع مقدس با مدیران و دانش اموزان مدرسه دخترانه عفاف دیدار و گفتگو کرد .
فرماندار زرند در این دیدار ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به نقش دانش آموزان در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی و مردم ایران مدیون از خودگذشتگی و فداکاریهای جوانان ونوجوانان و علی الخصوص دانش آموزان می باشد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: وظیفه همه ما انتقال دلاوریها و رشادتهای جوانان جنگ به نسلهای سوم وچهارم انقلاب می باشد .
فرماندار زرند خطاب به دانش آموزان گفت: بهترین راه و روش زندگی را شهداء به ما آموخته اند و ما نیز با مطالعه وصیت نامه های این شهداء و بررسی کتابهای جنگ می توانیم بیشترین استفاده را از این شهداء ببریم .
وی به دلاوریهای رزمندگان زرندی اشاره کرد و گفت: شهرستان زرند یکی از شهرهایست که رهبر معظم انقلاب شناخت آن را به دوازده هزار رزمنده دفاع مقدس دانسته و رشادتهای جوانان زرندی در جنگ بر هیچ کس پوشیده نیست .
وی افزود: امروز دانش آموزان باید طوری عمل نمایند تا علاوه بر افتخار برای خانواده های خود در سربلندی ایران اسلامی نیز نقش موثری داشته باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان احترام و تکریم  معلمین را خواستار شد و تصریح کرد:احترام به معلمین و بزرگترها می تواند باعث ایجاد رابطه ای صمیمی بین همه شود و این امر به فراگیری بهتر دروس و پیشرفت دانش آموزان نیز کمک خواهد کرد .
وی با اعلام اینکه علم آموزی و صرف علم باید هر دو در راه رضای خداوند باشد افزود: دانش آموزان باید استفاده از وقت خود به بهترین نحو ممکن ،ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده به مدرسه ،انتخاب بهترین دوست برای خود، حفظ حجاب ورعایت تقوا در راستای فرهنگ ناب اسلامی بکوشند .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :