امام جمعهزرند نیوز / در پی وقوع حادثه دلخراش منا وکشته شدن جمعی از زائران خانه خدا حجت الاسلام والمسملین ابراهیمی امام جمعه زرند پیام تسلیتی را صادر نمود.
این مصیبت عظما را به حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و خانواده های داغدار و امت اسلامی تسلیت می گویم.

ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان.مصیبت بزرگ فاجعه منا عید قربان را به قربانگاه مومنان وعاشقان حرم کبریا مبدل کرده و ازدست رفتن شمار زیادی ازمسلمانان، در حادثه دلخراش منا که به علت ناتوانی و بی‌تدبیری ال سعود در تأمین امنیت حجاج روی داد. غم و اندوهی بزرگ برقلب های همگان نشاند .

بی تدبیری دولت آل سعود سراسرجهان اسلام را درعزای حجاج ومومنین ازدست رفته دراین فاجعه مصیبت بارنشانده است

اینجانب ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی صمیمانه با بازماندگان این حادثه مصیبت بار و آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مجروحان ؛ علو درجات جان باختگان را از خداوند منان مسالت می نمایم.

این حادثه تکلیف را برای امّت اسلامی زیادتر کرده که باید با تدبیر و مدیریت صحیح و هماهنگی کامل از تکرار چنین وقایع ناگواری جلوگیری کرده وجا دارد سازمان های بین المللی اسلامی در مدیریت حج دراولین فرصت تدابیر ویژه ای برای بررسی فجایع سال جاری حج تشکیل دهند و تصمیمات روشن و ارزشمندی برای مدیریت حرمین شریفین اتخاذ نماید تا در ادامه حج های آینده شاهد چنین بی تدبیری و سوء مدیریت هایی نباشیم و امنیت زائران بیت الله الحرام تضمین شود.

علی ابراهیمی امام جمعه زرند

انتهای پیام/
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :