فرماندار زرندبسم الله الرحمن الرحیم
حبیب الله خنجری فرماندار زرند به مناسبت عید سعید قربان  پیامی را به شرح ذیل صادر کردند .در این پیام امده است:
عید سعید قربان به عنوان باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالیترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باریتعالی است. عید قربان ، عید رهایی از تعلقات است ، رهایی از هر آنچه که غیرخدایی است. و غـدیر  سرچشمه همیشه جوشان ولایت است که از سینه تفتیده«خم»به جام محبت دوست داران پیامبر و خاندانش جارى است غدیر تداوم رسالت محمد (ص) در ولایت علی (ع) است. غدیر تکرار اولین است در کلام آخرین، همان کلام نورانی که در اولین پیام علی (ع) را به برادری خواند و در غدیر اعلام ولایت و امامت اورا فرمود.
اینجانب ضمن تبریک عید سعید قربان عید قربانی کردن هوای نفس  و عید سعید غدیر خم، عید ولایت مولی الموحدین حضرت امیر المومنین علی(ع) به محضر بقیه الله الاعظم(ارواحنا له الفدا) ، رهبر معظم انقلاب(مدظله) و عموم مردم شریف شهرستان زرند ، موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
رجای واثق داریم تا شما حق باوران ولایتمدار با تمسک به حبل المتین امامت و در ظل عنایت قطب عالم امکان حضرت اباصالح المهدی(عج) و تجدید بیعت با ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی) تداوم بخش رسالت وامامت معصومین(ع) در عصر غیبت باشید.

                                                         حبیب الله خنجری – فرماندار شهرستان زرند

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :