4 زرند نیوز / طی مراسمی با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،صادقی زاده مدیریت اداره آموزش و پرورش، ملکی معاونت امور پرورشی اداره کل و جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی وروسای ادارات زنگ انقلاب و زنگ مهر در مدرسه نمونه فاطمه الزهرا(س)نواخته شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرندحبیب الله خنجری فرماندار زرند در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس اظهار داشت: امروز آغاز بهار تعلیم و تربیت و نخستین روز فعالیت تحصیلی آینده سازان ایران است.
خنجری با خوشامدگویی به دانش آموزان و آینده سازان ایران و شهرستان زرند گفت: مدرسه در حقیقت سنگر علم اندوزی و دانش آموزی است.
فرماندار زرند ادامه داد: دانش آموزان سرمایه های اصلی جمهوری اسلامی هستند و همه نوجوانان و جوانان با بهره گیری از شرایط مناسبی که برای تحصیل آنان فراهم آمده است زمینه افتخار خود و خانواده خود را فراهم آورند. وی افزود: امیدواریم دانش آموزانی که در مدارس شهرستان زرند تحصیل می کنند، در راس قله های علمی کشور قرار بگیرند.
فرماندار زرندادامه داد: امسال  هم مانند سالهای گذشته شروع سال تحصیلی جدید مقارن با هفته دفاع‌ مقدس است که تقارن ارزشمند بهار  تعلیم و تربیت و  هشت سال دفاع مقدس را گرامی می‌داریم.
وی افزود: دانش آموزان باید با مطالعه متون مربوط به جنگ و خاطرات رزمندگان و کتب با موضوع دفاع مقدس، سطح دانایی خود در این زمینه را افزایش دهند.
صادق زاده مدیر ادراه اموزش وپرورش شهرستان زرند نیز ضمن تبریک ماه مهر و آغاز هفته دفاع مقدس و تقدیر از مدیران و مربیان آموزش و پرورش به افتخارات شهرستان زرند در سال ۹۴اشاره کرد و گفت: در سال تحصیلی ۹۳-۹۴ موفق شدیم در کنکور سراسری رکورد خوبی از خود بر جا بگذاریم .
وی گفت: در سال جدید ۲۰۲مدرسه پذیرای بیش از ۲۶هزار دانش آموز خواهند بود .
امام جمعه زرند نیز ضمن تبریک عید قربان و عید غدیر خم  خواستار اهمیت بیشتر دانش آموزان به تحصیل شد .
شایان ذکر است در این مراسم همچنین از دانش اموزان نخبه سال تحصیلی گذشته تقدیر شد.

3

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :