1

زرند نیوز / حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در اولین جلسه بزرگداشت عید غدیر این شهرستان با بیان این مطلب افزود فلسفه غدیر حفظ اسلام و هدایت بندگان خدا به سوی کمال است .
امام جمعه زرند در اولین جلسه ستاد غدیر شهرستان زرندافزود: پیامبر گرامی اسلام در روز غدیرخم طوری عمل کردند که این واقعه استثنایی برای همیشه در تاریخ بماند. چرا که غدیر مهمترین واقعه اسلام و همان بنا نهادن ولایت و رهبری در جامعه اسلامی است.
وی با اشاره به اهمیت نهادینه کردن فرهنگ غدیر در جامعه گفت:  متاسفانه در باب غدیرشناسی و معرفی آثار و برکات فرهنگ غدیر کم کارکردیم.
حجت الاسلام ابراهیمی گفت بزرگی و درک عظمت واقعه غدیر برای ما غیر ممکن و در حد این جلسات ستادی نیست فقط امیدواریم با انجام تکالیف خود در آن دنیا شرمنده حضرت علی (ع) نباشیم.
حبیب الله خنجری فرماندار زرند هم با اهمیت خواندن  عید غدیر  گفت  باید تلاش کنیم تا  فلسفه واقعه غدیر  نسل به نسل در بین مردم جاری شود و غدیر مربوط به دولتمردان و نهادهای دولتی نیست و غدیر متعلق به همه بشریت است.
جلسه ستاد بزرگداشت عید غدیر خم با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین فرهنگی  زرند در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزارشد .و اعضا دیدگاههای خود را در خصوص هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم بیان کردند .

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :