بیانیهزرند نیوز /

بسم رب الشهدا والصدیقین
ملت سرافراز و غیور ایران:

آغاز هفته ی دفاع مقدس ،دفاع نابرابر ایمان برابر کفر ،دفاع جانانه از غیرت و ناموس و خاک وطن،دفاع فداکارنه برای آرمانهای اسلام ،دفاع برای حفظ حیا و حجاب و عفاف بر شما گرامی باد.
به گواه تاریخ تا به امروز هیچ انقلابی مانند آنچه امام روح الله در بهمن ۵۷ رقم زد بعد از چهار نسل همچنان بر اصول و عقاید خود پابرجا نماند.
اگر امروز سرنوشت نظام و انقلاب مانند انقلاب های الجزایر و انقلاب های اخیر در خاور میانه از راه خود منحرف نگردید و همچنان در مسیر اولیه خود حرکت می کند بلا شک ثمره ی خون قربان زاده ها و رشیدی ها و درگاهی ها و زکی زاده ها و ظهیرصادقی ها و جوانانی است که در استواری بر عقاید خود به درجه ی ایثار رسیدند.   
و اما یادمان نرفته که جنگ پایان یافته اما دشمنی ها همچنان باقی است و روز به روز هم بیشتر شده و تنها میدان نبرد تغییر یافته است .
امروز به برکت انقلاب اسلامی و مدیریت صحیح امام خامنه ای خط مقاومت در منطقه مستحکم شده است و دشمن گاه با قدرت نرم و گاه با قدرت سخت با جنگی هوشمند در پی ضربه زدن به مقاومت است.     
امروز کار دشمن شده است جنگ نیابتی . مسلمان را به نیابت از خود به جان مسلمانان می اندازد و به دست عوامل خود بمب شیمیایی بر سر مردم بی گناه میریزد و با ژست فداکارانه و عوام فریبانه ندای حقوق بشر در جهان سر می دهد.

اما دشمنان بدانند که ما ملتی هستیم که خانه هایمان را بر دامنه ی کوه های آتشفشان بنا میکنیم و در مقابله با تهدیدات پوشالی دشمن از صلابت خود کوتاه نخواهیم آمد.
بدانید که نرمش قهرمانانه ما نه برای تسلیم بلکه برای حفظ پیروزی و موقعیت مان در منطقه است .ملت ایران هیچ گاه از حق خود در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای کوتاه نخواهد آمد و هیچ گاه در برابر زورگویی ها و نا برابری ها و تهدیدها و تحریم ها سر تعظیم فرو نخواهد آورد.

یکی از عرصه های بسیار مهم که متاسفانه بایستی اذعان داشت که کمتر از سایرحوزه ها خود را با فرهنگ دفاع مقدس وفق داده، عرصه سیاست است. این عرصه به عنوان یکی از ظریف ترین و حساس ترین عرصه های جامعه، بیش از سایر حوزه ها نیازمند فرهنگ غنی ایثار و شهادت و مجاهدت است و این دقیقا همان نقطه اصلی تفاوت سیاست در رفتار انقلاب اسلامی با سایر مکاتب مادی رایج در دنیاست.
سیاستمداران ما با هر نام و نشان و هر گرایشی باید این اصل را درک کنند که خدای سیاست همان خدای جبهه هاست و همانگونه که ما در جنگ با عمل به دستورات الهی و تبعیت از ولایت فقیه توانستیم بر جبهه زر و زور و تزویر پیروز شویم، در سیاست هم همین قاعده حکفرماست.
امید به اینکه در سال دولت و ملت ، همدلی و هم زبانی ، تمامی نهاد ها و ارگان ها و مسئولین فرهنگی بدون در نظر گرفتن غرائض سیاسی ، همه در یک جبهه و یک سنگر دست در دست هم دهیم و بتوانیم با کار فرهنگی عملی مانند شهید عبدالله زاده ، در این جنگ نرم خط شکن باشیم ، و یادمان نرود که “دفاع همچنان باقیست”
.
انتهای پیام /
.
روابط عمومی موسسه میثاق با شهیدان فاطمی زرند
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :