یادواره شهدازرند نیوز / در فضائی اکنده از معنویت همزمان با سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک امامت و ولایت  اولین یادواره شهدا نیروی انتظامی شهرستانهای زرند ،راور و کوهبنان در تالار بزرگ شهرستان زرند برگزار شد .
در این یادواره که امام جمعه و فرماندارشهرستانهای زرند و کوهبنان و راور،فرمانده نیروی انتظامی استان ،فرماندهان نیروی انتظامی شهرستانهای زرند ،راور . کوهبنان ،فرمانده سپاه زرند ،رئیس دادگستری زرند و راور،جمعی از مسئولین اجرائی و قضائی ،خانواده های معظم شهدا ،و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم شهید پرور و ولایتمدار حضور داشتند .
حجت السلام ابراهیمی امام جمعه زرند  با قدر دانی از برگزار کنندگان این مراسم  اظهار داشت .مهمترین پایه های اسلام بر اساس امامت و ولایت بنا شده است و امروز به برکت خون شهدا ایران اسلامی جایگاهی بسیار رفیع دارد وهرچه داریم از برکت خون شهداست لذا.باید وظیفه خود را در قبال خون شهدا که همان اطاعت از ولایت است به خوبی انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند روسفید باشیم.
.
در ادامه حجت الاسلام جوشقانیان مسئول مؤسسه سیره تفحص شهدا با تسلیت سالروز شهادت امام باقر(ع)گفت شهدا در عصر غیبت که همجمه همه جانبه به معارف اسلامی است باهمه وجودشان دفاع کردند ونسبت به ساحت مقدس امام زمان عج ادای تکلیف کردند. امنیت امروز ما مرهون خون شهدا هستند .
دشمن در مقابل تحریمها ی ظالمانه خود در راستای تهاجم فرهنگی افزایش  شبکه های ماهواره ای بر علیه ارزشهای اسلامی ما را داشته است
.
وی تصریح کرد نه اینکه دشمنی امریکا و اسرائیل بر علیه ما سر سوزنی کم نشده است بلکه افزایش هم پیدا کرده است و دشمنان بدانند ما حامی مظلومین جهان هستیم  ما فرزندان ولایت هستیم و پیرو مکتب ولایت تا پای جان استاده ایم سند ان هم ۲۱۳ هزار شهید از سال ۴۲ تا کنون است .
سرهنگ بنی اسدی فرمانده انتظامی استان  در خصوص اهمیت امنیت در جامعه مطالبی بیان داشت و هدف از برگزاری یادواره را گسترش فرهنگ شهید و شهادت در جامعه عنوان کرد .  
.
در پایان از خانواده های معظم شهدا با اهدا لوح تقدیر و تندیس ایثار قدر دانی  به عمل امد.
در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از توانمندیهای نیروی انتظامی برپا شد و خدمات پزشکی رایگان ارائه شد .
این مراسم با اجرای مداحی و قرائت مقاله و برنامه مختلف فرهنگی بود .
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :