صادق زاده معاون فرماندارزرند نیوز / کمیسیون دانشجویی شهرستان زرند به ریاست علی صادق زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند و با حضور اکثریت اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، به بازگشایی مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در شهرستان اشاره کرد و گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد رشد و شکوفایی فرزندان این مرز و بوم هستیم و فراگیری علم و دانش در کشور ما رشد فزاینده ای داشته است.

صادق زاده بر بالا بردن فکر و اندیشه نسل جوان تأکید کرد و افزود: با توجه به بازگشایی مدارس و مراکز آموزش عالی، مدیران این مراکز نسبت به ایجاد محیط های آموزشی و تأمین امکانات رفاهی دانش آموزان و دانشجویان همت گمارند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار زرند ادامه داد: شهرستان زرند یکی از قطب های سرمایه گذاری استان پهناور کرمان نسبت به سایر شهرستان های دیگر است و با این ظرفیت های بالقوه در بخش صنعت و معدن تربیت نیروی ماهر و فنی نیاز امروز شهرستان می باشد.

وی بر بومی سازی و آموزش نیروی ماهر و کارآزموده در شهرستان تأکید کرد و تصریح کرد: فراهم‌سازی زمینه اشتغال بومی و فرهنگ کارآفرینی باید در دستور کار مدیران اجرایی قرار گیرد.

علی صادق زاده بر ضرورت اشتغال نیروی بومی تأکید کرد و افزود: از همه مدیران دستگاه های اجرایی می خواهیم بر اشتغال جوانان این شهرستان حساس باشند و اولویت را به آنان بدهند و برای پیگیری این مهم لحظه ای کوتاه نخواهیم آمد.

معاون فرماندار زرند به احداث نخستین منطقه ویژه اقتصادی ریلی در کشور اشاره کرد و گفت: بزودی مجوز این مجموعه عظیم با سرمایه گذاری بیش از ۳ هزار میلیارد تومان اخذ خواهد شد و تحولی بزرگ در شهرستان و استان کرمان به وجود خواهد آمد.

صادق زاده با اشاره به ایجاد بزرگترین فولاد سازی خاورمیانه در شهرستان زرند ابراز داشت: در فاز اول میزان تولید یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن شمش فولاد در این مجموعه عظیم پیش بینی شده است که با اجرای فاز دوم ظرفیت تولید شمش فولاد به بیش از ۳ میلیون تن خواهد رسید.

انتهای پیام /

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :