زرند نیوز /فرمانده سپاهسرهنگ عبدالمجید زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرند بااشاره به ایثار شهدا در دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی است  برای ارج نهادن به خانواده های معظم شهدا ،و ایثارگران و انتقال ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی اظهار داشت: نهادینه شدن فرهنگ دفاع مقدس اقتدار ایران اسلامی را تضمین کرده و تمام توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.
.
فرمانده سپاه ناحیه زرند در ادامه به تشریح برنامه های پیشنهادی پرداخت و خاطرنشان کرد: برنامه هایی در سطح پایگاه ها، حوزه ها و ناحیه ازجمله . محفل انس با قران در جوار قبور مطهر شهدا ،شب شعر و خاطره ،برگزاری برنامه های مختلف ورزشی و فرهنگی از جمله همایش پیاده روی خانوادگی ، یادواره شهدا دانش اموز، دیدار باخانواده های معظم شهدا، تجلیل از ایثارگران و رزمندگان، رژه خودرویی و موتوری و برخی برنامه های دیگر به پاس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود
.
علی صادق زاده معاون فرماندار زرند  هم در این جلسه باگرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس گفت تمام موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف را مدیون خون پاک شهداء و ایثارگری ها جانبازان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم.
وی با تاکید بر لزوم همکاری دستگاههای اجرائی در برگزاری برنامه های این هفته افزود تمامی دستگاه های اجرایی با تمام امکانات و توان خود در اجرای هرچه بهتر برنامه ها مشارکت داشته باشند.
در این جلسه اعضا دیدگاههای خود را در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس بیان کردند.
.
انتهای پیام /
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :